Zrecenzowano 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Old Town Apartments to wspaniały hotel z pięknymi i dużymi pokojami położony w środku Berlina. Pokoje z widokiem na miasto. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia oraz łazienka. Bardzo miła obsługa.
Na pewno kiedyś tam wrócę :)
Polecam :)

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kuba S
Zrecenzowano 13 listopada 2015

Ten hotel jest położony w centrum Berlina. Jest wspaniały widok na miasto a najlepszy wieczorem. W pokojach jest bardzo czysto i bardzo ładnie. Są blisko kawiarnie i sklepy. Polecam po prostu jest tam super.

Data pobytu: grudzień 2014
Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Old Town Apartments to hotel położony w centrum Berlina. Pokoje są czyste, zadbane, przestronne, z balkonami i w pełni wyposażoną kuchnią. W pobliżu hotelu jest kilka sklepów,przystanków oraz stacja metra.
Hotel warty polecenia.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kamila R
Zrecenzowano 14 września 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel Old Town Apartaments jest położony w doskonałej lokalizacji. Pokoje są duże i przestrzenne. Kuchnia wyposażona jest we wszelkie potrzebne urządzenia. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim ten hotel :) Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Data pobytu: maj 2015
1  Dziękujemy, Julita S
Zrecenzowano 11 września 2015

Old Town Apartments to super hotel w doskonałej lokalizcji w Berlinie. Wnętrze apartamentu jest bardzo czyste, zadbane. Pokoje duże, przestrzenne. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, zabytkow. Jestem bardzo zadowolona z tego apartamentu.

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Karolina B