“To skomplikowane ”
Sucre et Sel — recenzja

Sucre et Sel
Nr 93 wśród 9 184 Restauracje (Berlin)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Mitte
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zaczęło sie dobrze. Mój wędzony łosoś z buraczkami czerwonymi i limetką był przepyszny. Potem było .... hmmm ciekawie. Kacze udko było dobre jednak w smaku inne niż ja znam. Nie mogę powiedzieć ze było niedobre. Było inne. Skórka nie była chrupiąca i złocista a raczej jak na ugotowanym kurczaku. Marynata -- właśnie -- tu był taki ciężki do zdefiniowania smak. Udko pachniało śliwką i tymianem. Kaczka w sumie dobrze ugotowana bo mięso " odchodziło " od kości ale mi brakowało soczystości. Dressing do zielonej sałaty był przepyszny. Za ziemniakami nie przepadam wiec zostały na talerzu. Obsługa jest francuskiej narodowości. I tu pojawił sie problem. Słabo mowi po niemiecku a po angielsku jeszcze mniej. Jeśli nie mówicie po francusku to moze byc kiepsko. I tak jak samo zamówienie jak i jego realizacja nie trwało długo tak na rachunek musiałyśmy juz długo czekać. Lokal jest mały i wiele miejsca tam nie ma. Polecam miejsca przy oknie jeśli sie da. Mieszane uczucia po kolacji. Przystawka super a potem to juz tracili niestety punkty. Dlatego ocena tego miejsca do najłatwiejszych nie należy. Na jeden plus znajdzie sie jeden minus. I tak na koniec saldo wychodzi na zero. Cenowo ok. Karta win spora. Wybór duży w średniej klasie cenowej.

Dziękujemy, gosia1983lubaczow

Zrecenzowano 24 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo drogie wino o słabej jakości.obsluga nie francuska. Jestem rozczarowany za 150 euro należałoby oczekiwać innej jakości. Zupa 12 euro wino 50 euro. Bardzo uboga karta i fatalny wybór deserów.

Dziękujemy, jerzyor
Zrecenzowano 23 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Fajna restauracja w centrum Berlina. Dobry dojazd z miejscem parkingowym. Polecam. Miła obsługa, pełen profesjonalizm.

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 16 maja 2015

Bardzo nastrojowe miejsce ze smacznym jedzeniem i bardzo miłym właścicielem. Dobór wina do kolacji był naprawdę rewelacyjny. Ładnie podane. Jedyne zastrzeżenie to amerykańska muzyka w tle. Nie przeszkadzała ale było by jeszcze bardziej nastrojowo gdyby była oryginalna francuska, najlepiej taka nawiązująca do zamieszczonych na ścianach restauracji zdjęć :) Niewątpliwie z przyjemnością tam wrócę :)

1  Dziękujemy, AgnieszkaP123
Zrecenzowano 19 listopada 2014

Bardzo dobre jedzenie. Przyjemna obsluga, która nawet zna polskie słówka :) polecamy wszystkim którzy chcą spędzić miły wieczór w Berlinie.

• Atmosfera
2  Dziękujemy, Panien

Sucre et Sel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sucre et Sel? Podziel się wrażeniami!