Zrecenzowano: 13 grudnia 2018

Hotel na jedną noc wystarczający w zupełności . Na dłużnej za mało przytulny .Obsługa mówi również po polsku .Jest podziemny parking ale wjazd do niego nie jest najłatwiejszy. Pokoje skromie urządzone, łazienki odnowione z dużą przestrzenią kąpielową.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje niewielkie, ale bardzo dobrze urządzone, idealne na dwudniową podróż biznesową. Ogromnym plusem jest czysta i świetnie urządzona łazienka. Bezbłędna obsługa hotelowa. Bardzo blisko do metra, do Alexanderplatz około 8km, ale Berlin jest tak dobrze skomunikowany, to ze to żaden problem.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, allllek
Zrecenzowano: 20 lipca 2015

Nowoczesny i komfortowy obiekt; niewielkie, ale czyste i przyjemne pokoje z telewizją (w jęz. niemieckim), wygodnym łóżkiem i bardzo dobrą łazienką (bez suszarki). Stosunkowo niska cena za nocleg, śniadanie całkiem urozmaicone i smaczne. Duży supermarket ok. 3 min samochodem. Wjazd na autostradę w stronę Drezna/Worcławia ok. 3 min od motelu.

Za wszystkie dodatki trzeba dopłacić: Wi-Fi w pokoju (5 euro, w lobby darmowe), parking podziemny (11 euro, ale można też stać na ulicy), śniadanie (7 euro przy rezerwacji lub 9 po zameldowaniu). Dość nieprzyjemna okolica, aby dostać się bliżej centrum, trzeba jechać ok. 15 min obwodnicą.

Wskazówka dotycząca pokoi: Okna na dość spokojną ulicę lub podwórko. Wi-Fi działa we wszystkich pokojach, ale jest płatne (bezpłatne jest w lobby).
Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, miwsio
Zrecenzowano: 26 marca 2015

Wybrałem ten hotel ponieważ był jednym z tańszych. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo miła obsługa również w języku polskim. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie. Warto zamówić sobie śniadanie (w formie bufetu) za 7 euro - można spokojnie się najeść. Plusem było to, że hotel pomimo dużej odległości od centrum, znajduje się bardzo blisko stacji metra (S+U) Neukölln - szybki dojazd do centrum. Bezpłatny internet tylko w lobby, w pokojach płatny dodatkowo 5 euro/24h - prędkość nie powalała na kolana. W okolicy wiele sklepików oraz duży supermarket Aldi oraz Real. Pobyt dla mnie był bardzo udany, polecam ten hotel.

Termin pobytu: marzec 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, dontbenervous
Zrecenzowano: 2 grudnia 2014

Tytuł tej recenzji toi aluzja do książki południowoafrykańskiego pisarza Etienne'a Leroux "Sewe dae by die Silbersteins" (1962, Siedem dni u Silbersteinów), bo kiedy przyjechałem do motelu na ulicy Silbersteinów od razu z uśmiechem pomyślałem o tej powieści. Zgodnie z nazwą - motel - warunki są skromne, ale było w pokoju wszystko, co niezbędne. A najważniejsze, że było czysto, schludnie, ręczniki wymieniane nawet (niepotrzebnie!) codziennie, telewizor, ciepłe lekkie kołdry i bardzo wygodne poduszki. Pewnie lodówka to w hotelu tego typu byłby luksus, ale nie odczuwałem jej braku. Krytycznie oceniam zbyt małą szafę i brak wieszaka czy choćby haczyka na płaszcze w przedpokoju. Pokój był od strony ogródków, więc cisza i spokój. Śniadania nie brałem, ale jest taka możliwość za 7 euro. To był dobry wybór na weekend w Berlinie, tym bardziej, że z tego miejsce jest łatwy dojazd do centrum.

Termin pobytu: listopad 2014
Dziękujemy, 340jerzyk