“Pyszne”
Ristorante A Mano — recenzja

Ristorante A Mano
Nr 4 wśród 10 288 Restauracje (Berlin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Friedrichshain-Kreuzberg (dzielnica)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo dobra pizza, pyszny deser, mozna placic karta, czysto, biale obrusy, mila obsluga. Polecam na mile popoludnie.

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Po tygodniu kiełbasy jemy coś dobrego i wyrafinowanego zgodnie z włoską tradycją. Obiad był doskonały, a średni rachunek (bardzo dobry stosunek jakości do ceny). Kelnerzy są bardzo mili. Jedynym negatywnym aspektem jest sąsiedztwo: wieczorem nie ma żywej duszy! Bardzo polecam!

Dziękujemy, Domain C
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowita obsługa, pyszne jedzenie :) wszystko super!
Wystrój bardzo ładny, elegancko.
Obsługa na najwyższym poziomie.
Polecamy

Dziękujemy, monikamonte_
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna, energiczna obsługa. Klimatyczne wnętrze. Zanim zdążyliśmy zamówić, na stole pojawił się poczęstunek. Potrawy ładnie podane. Talerz ciepły. Pyszne małże. Idealnie podane. Pasta odpowiednio doprawiona. Sos aksamitny i aromatyczny. Wino . Desery obłędne. Tiramisu ogromne, ale lekkie i pyszne!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, akowal1234
Zrecenzowano 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie mieliśmy rezerwacji ale otrzymaliśmy stolik do dyspozycji na 2 godz. Bardzo miła, profesjonalna obsługa sprawiła ze poczułam się rozpieszczona i żal było wychodzić po tym czasie. Jedzenie przepyszne.Ładnie podane.
Z przyjemnością tu wrócę

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, paulinak108

Ristorante A Mano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante A Mano? Podziel się wrażeniami!