Berlin
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Solidny hotel w dobrej lokalizacji. Duży i wygodny pokój. Bardzo dobre śniadania. Jedynym minusem jest duży tłok w jadalni między 9:00 a 10:00. Lepiej korzystać ze śniadania w innej porze. Generalnie hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Piotr_Pie
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filmhotel, Jr. Convention Sales Manager, Hollywood Media HotelOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dear Guest,

thank you for you review of our hotel.
We hope you stay with us soon again.

Best wishes

Your Hollywood Media Hotel

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

BYŁO NA TAK:
1) pokój klasy Deluxe dla 2 osób z łazienką i z prysznicem. Tak, pokój odpowiadał standardowi ****
2) smaczne śniadania, różnorodność każdy coś dla siebie będzie miał:
Bułeczki, chlebek, owoce, musli, serki, naleśniki z białym serkiem, różna smaczna wędlina, smażony bekon, jajecznica, kawa, różnorodna herbata i soki. Było też coś słodkiego np. croissant z czekoladą oraz ciastko czekoladowe.
3) ciche pokoje
4) czysto w pokojach
5) profesjonalna obsługa, pracownik stanął na wysokości zadania przy składanych uwagach dotyczących pierwotnego pokoju, zaproponowano nam za dopłatą naprawdę ładny pokój.
6) ładna i przestronna łazienka z prysznicem w pokoju z wyższym standardem
7) W serwisie zdjęcie pokoju Deluxe zgodne z tym w którym byłem.
8) masaże itp na terenie hotelu, niestety zabrakło nam czasu by to przetestować...
9) dobra lokalizacja, blisko stacja metra oraz przystanek autobusowy
10) czepek na głowę w łazience + pilniczek do paznokci

BYŁO NA NIE:
1)Podczas rezerwacji kupiliśmy pokój klasy standard (3piętro) sugerując się zdjęciami z booking.com, Jak się okazało pokój nas rozczarował, nie podobał się nam, był mały, ciemny, w pokoju była wanna a ja preferuję prysznic. Nie doczytałem tego w opisie, ponieważ o wannie akurat było napisane a ja sugerowałem się głownie zdjęciami na których były ładniejsze pokoje niż akurat nam się trafił. Jeśli mogę doradzić to nie kupuj pokoju klasy STANDARD, pomyśl o deluxe...
Na szczęście dopłaciłem do pokoju z lepszego standardu, gdzie było już wszystko naprawdę ładnie i OK. Moim zdaniem, aby nie było takiego rozczarowania, zdjęcia powinny być opisane z jakiego standardu pochodzą pokoje.

2) Klimatyzacja w pokoju Deluxe była mało wydajna, pomimo ustawienia 17st.C chłodziła na 21.3st.C (zasunięte zasłony w ciągu ciepłego dnia z temp. na zewnątrz 35st).
3) kosmetyki tylko mydło w płynie przyczepione do ścian, brak jakiś ekstra odżywek (tego czego kobiety lubią do swojej pielęgnacji, balsamy, odżywki itp..),
4) rozumiem płatny barek, ale przy recepcji pytałem co w pokoju jest za free aby mieć 100% pewności co i za co, otrzymałem informację że płatny jest tylko barek, pozostałe produkty nie będące w barku są za free, jak się okazało woda stojąca na stole dla gości musiała być kupiona przy wymeldowaniu (chyba 3.5euro).

Wskazówka dotycząca pokoi: nie kupuj pokoju STANDARD jeśli lubisz przestrzeń, prysznic i jeśli chcesz czuć się komfortowo.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Robert S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filmhotel, Jr. Convention Sales Manager, Hollywood Media HotelOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2018

Dear Robert,

We kindly thank you for your rating especially the first part where you recommend several facilities.

I would like to expand on the second part of your review.
1. pictures of our rooms on booking.com
There are pictures of all types of rooms we offer in the overview of booking.com. If you want to reserve a specific room you can click on this room (f. e. Standard Zimmer) and the adequat picture of this specific room is linked accordingly.

2. We are really sorry that the air condition performed so poorly in your room. Due to this high temperatures outside and the high room occupancy at this time the aircon was overchallenged and couldn´t chill your room down to 17° C.

3.We apologize for the lack of beauty products in our bathrooms. We discuss this in a meeting with the general manager and hopefully we can offer more products in the near future.

4. We are sorry that you don´t got the right disclosure at our reception regarding the consumables. There is an attachement on the water bottle with an information about the price.

We would be happy to welcome you again soon in our hotel.

Your Hollywood Media Hotel Team

Zrecenzowano: 27 czerwca 2017

Odpoczywały rodziną z trzech osób. Wszystko spodobało się. Dobre śniadanie. Wygodna lokalizacja, obok metro i autobusy. Czysty pokój, komfortowe łóżka. Jeśli cena nie będzie wyższa, to następnym razem wybierzemy ten hotel znów

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, larysad2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filmhotel, Manager, Hollywood Media HotelOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2017

Dear guest,

thank you for voting our house. We are very happy, that you enjoyed your stay in our hotel and you were satisfied with us. It would make us lucky, if you will be our guest again soon. Until then we wish you a good time and all the best!

With kind regards
Your Hollywood Media Hotel Team

Zrecenzowano: 24 maja 2017

Dużo podróżujemy ale tak pyszne i urozmaicone śniadania zdarzają się rzadko! Hotel z poprzedniej epoki ale bardzo czysty a przede wszystkim położony w centrum. Problemem dla nas były niewygodne poduszki. Niesamowita obsługa, bardzo profesjonalna, uprzejma i pomocna. Małym zgrzytem było jedynie zachowanie się recepcjonistki, wydawałoby się z wyglądu doświadczonej, jednak w naszej ocenie mało kulturalnej. Poprosiłam, żeby powtórzyła pytanie i przeprosiłam, tłumacząc, że nie mówię płynnie po angielsku, na co pani recepcjonistka zrobiła jednoznaczną minę i powiedziała: widzę!

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, 557ewas
Zrecenzowano: 28 września 2014

Hotel niezwykle klimatyczny, z hasłem: "Życie jak w kinie". Rzeczywiście, można się przenieść w nastrój filmów amerykańskich, angielskich, niemieckich, francuskich, gwiazd światowego kina (na każdym piętrze inna produkcja, z polskich gwiazd Pola Negri i Jan Kiepura), zadbał o to właściciel-90-letni niemiecki reżyser pracujący w Hollywood..Ściany pokryte posterami albo zdjęciami gwiazd, plakatami filmowymi, wycinkami z gazet . W kawiarni piękna Audrey Hepburn (na całą ścianę z filmu "Śniadanie u Tiffanego". Każdemu pokojowi (raczej niewielki) patronuje albo gwiazda albo reżyser albo producent filmowy- na ścianie zdjęcie i opis kariery. Można wybrać rodzaj poduszki (pierze, puch, włókno sztuczne itp.), jest czajnik elektryczny, herbata i kawa. Jedynym felerem były zbyt głośno pracujące chyba silniki lodówek z restauracji pod naszym pokojem. Restauracja elegancka, a obfitość i rozmaitość bufetu śniadaniowego zachwyca (nawet szampan). W recepcji można kupić całodniowe bilety na komunikację miejską, co jest wygodne.
Położenie hotelu bardzo dobre, przy alei platanów, blisko eleganckich sklepów, metra i przystanku autobusowego. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: jeśli ktoś jest alergikiem proszę wybrać piętro dla alergików (chyba 2).
Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, fruzia783
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filmhotel, Marketing Assistant, Hollywood Media HotelOdpowiedź udzielona 29 września 2014

Dear Guest,

Thanks a lot for taking your time for the detailed review. We are very happy you had such a great time at our Hotel and we are already looking forward to welcoming you again soon.

Your Hollywood Media Hotel – Team