Berlin

Olsztyn, Polska
Wielka zieleń w mieście.

Zrecenzowano: 15 listopada 2018
Marek W
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 320)

Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne zielone miejsce w centrum europejskiej stolicy zdecydowanie warte jest odwiedzin. Objechalismy park na hulajnogach elektrycznych, bardzo mi sie podobalo

Dziękujemy, 703martid
Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Ogromny czysty raczej zadbany park,zdumiał nas wielki memoriał upamiętniający żołnierzy armii radzieckiej.Można... przeszkadza....?

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Widziałem tylko bardzo mała część tego parku. Jeden z największych jako widziałem w tkance przestrzeni miasta. Czasem zauważyłem rzeczywiście brud.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Brudny i zaśmiecony park w stolicy Niemiec...karygodne, zdewastowane znaki brudne zaśmiecone trawniki, średnio polecam te miejsce, lepiej iść wzdłuż chodnika

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, monk89pl
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

park jest zaniedbany, zwykła zieleń, krzaki, są tam pomniki i to wszystko, szkoda czasu, chyba,ze chcesz pochodzić w cieniu w upalny dzień, jedynie co kolumna zwycięstwa jest mega i warta uwagi

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Agatravel