Zapisz
Robi wrażenie.

Bardzo dobry pomysł na wykorzystanie pozostałości muru na galerię. Miejsce robi wrażenie i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 października 2020
Kasia S
Olsztyn, Polska
Przesłanie wolności

Na ponad 1300 m muru prawie setka artystów z całego świata namalowała, głównie w latach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2020
Zbyszek_z_rodzinka
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (16 538)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Polecam osobom odwiedzającym Berlin, pozycja obowiązkowa. Ja byłam w godzinach wieczornych, kiedy było mnóstwo turystów, a przy okazji można było poczuć prawdziwy klimat Berlina.

Dziękujemy, Aneta M
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Ciekawy sposób na zagospodarowanie czegoś co nie najlepiej się kojarzy. Kolorowe graffiti, murale maskują ponura historię muru dzielącego Berlin na dwie części. Mur jest tez swoistym pomnikiem pamięci osób, które zginęły przy jego forsowaniu uciekając z komunistycznej rzeczywistości.

Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Długi spacer w towarzystwie murali-tych bardziej i mniej popularnych, upłynął w atmosferze zadumy i zdziwienia. Polecam

Dziękujemy, 703martid
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce które moim zdaniem jest pozycją obowiązkową w Berlinie. East Side Galery to najdłuższy zachowany kawałek Muru Berlińskiego i chyba największa galeria graffiti pod gołym niebem na świecie.

Dziękujemy, Marcelina1976
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce absolutnie z gatunku „must see”. Historia napisana i namalowana na murze. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, drjekyllski