“The one”
Friedrichstadt-Palast — recenzja

Friedrichstadt-Palast
Nr 23 wśród 913 atrakcji (Berlin)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Przydatne informacje: Schody/winda, Toalety, Zajęcia dla młodzieży, Możliwość zakupu żywności, Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, Szafki/przechowalnie
Zrecenzowano 13 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Super!!!!
Przedstawienie nic dodać nic ująć
Polecam każdemu , świetnie spędzony czas , niezapomniane chwile

Dziękujemy, Dagmara R

Zrecenzowano 27 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Niesamowite widowisko, ogrom atrakcji wizualnych i dźwiękowych tak duży, że chwilami nie wiadomo na co zwracać uwagę. Kapitalne przeżycie!

Dziękujemy, Maciej L
Zrecenzowano 24 kwietnia 2016

Musicie kupić bilet na przedstawienie Wyld, niesamowite, dziwaczne i zachwycające. Wrażenia niezapomniane.

Dziękujemy, _metagro
Zrecenzowano 9 lutego 2016

Magia. Czułam się niczym Alicja w Krainie Czarów. Z nutą zazdrości i łzą w oku obserwowałam ten przedziwny świat - intrygujący i fascynujący. Dla mnie The Wyld było ogromną motywacją, chęcią zmiany, walki, o siebie, o swoje przeznaczenie, chęcią znalezienia własnej ścieżki. Poza tym należą się brawa na stojąco! Dla każdego artysty z osobna, reżyserów, scenarzystów, muzyków, dla każdego kto przyłożył rękę i wylał pot, aby stworzyć taki bajkowy świat.

2  Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 20 listopada 2014

Fenomenalne, przenosi w świat bajki. Tancerze mega profesjonalni, piękni. Stroje zapierają dech w piersiach. Wyjeżdżające podesty, kolory - mega charakteryzacje. POLECAM
Każdy znajdzie coś dla siebie a Faraon bije wszelkie rekordy :)

5  Dziękujemy, Małgorzata K

Friedrichstadt-Palast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Friedrichstadt-Palast? Podziel się wrażeniami!