“WOW”
Friedrichstadt-Palast — recenzja

Friedrichstadt-Palast
Nr 23 wśród 913 atrakcji (Berlin)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Przydatne informacje: Toalety, Szafki/przechowalnie, Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, Schody/winda, Możliwość zakupu żywności, Zajęcia dla młodzieży
Zrecenzowano 24 kwietnia 2016

Musicie kupić bilet na przedstawienie Wyld, niesamowite, dziwaczne i zachwycające. Wrażenia niezapomniane.

Dziękujemy, _metagro

Zrecenzowano 9 lutego 2016

Magia. Czułam się niczym Alicja w Krainie Czarów. Z nutą zazdrości i łzą w oku obserwowałam ten przedziwny świat - intrygujący i fascynujący. Dla mnie The Wyld było ogromną motywacją, chęcią zmiany, walki, o siebie, o swoje przeznaczenie, chęcią znalezienia własnej ścieżki. Poza tym należą się brawa na stojąco! Dla każdego artysty z osobna, reżyserów, scenarzystów, muzyków, dla każdego kto przyłożył rękę i wylał pot, aby stworzyć taki bajkowy świat.

2  Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 20 listopada 2014

Fenomenalne, przenosi w świat bajki. Tancerze mega profesjonalni, piękni. Stroje zapierają dech w piersiach. Wyjeżdżające podesty, kolory - mega charakteryzacje. POLECAM
Każdy znajdzie coś dla siebie a Faraon bije wszelkie rekordy :)

5  Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 21 lipca 2014

Dość droga to rozrywka, ale program i możliwości techniczne sceny wynagradzają wydatek. Balet, akrobatyka i śpiew, wszystko w szybkim tempie i nowoczesnym wydaniu.

1  Dziękujemy, Dario T
Zrecenzowano 24 czerwca 2013

Show Me - profesjonalnie przygotowane show z piękną scenografią, z dobrą muzyką i wspaniałymi artystami akrobatów i tancerzy. Powalające elementy scenografii z wodą- wodospad, fontanna, balet na wodzie.

1  Dziękujemy, DOra6_6_12

Friedrichstadt-Palast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Friedrichstadt-Palast? Podziel się wrażeniami!