“The Wyld”
Friedrichstadt-Palast — recenzja

Friedrichstadt-Palast
Nr 23 wśród 913 atrakcji (Berlin)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Przydatne informacje: Zajęcia dla młodzieży, Szafki/przechowalnie, Schody/winda, Toalety, Możliwość zakupu żywności, Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Zrecenzowano 9 lutego 2016

Magia. Czułam się niczym Alicja w Krainie Czarów. Z nutą zazdrości i łzą w oku obserwowałam ten przedziwny świat - intrygujący i fascynujący. Dla mnie The Wyld było ogromną motywacją, chęcią zmiany, walki, o siebie, o swoje przeznaczenie, chęcią znalezienia własnej ścieżki. Poza tym należą się brawa na stojąco! Dla każdego artysty z osobna, reżyserów, scenarzystów, muzyków, dla każdego kto przyłożył rękę i wylał pot, aby stworzyć taki bajkowy świat.

2  Dziękujemy, Katarzyna B

Zrecenzowano 20 listopada 2014

Fenomenalne, przenosi w świat bajki. Tancerze mega profesjonalni, piękni. Stroje zapierają dech w piersiach. Wyjeżdżające podesty, kolory - mega charakteryzacje. POLECAM
Każdy znajdzie coś dla siebie a Faraon bije wszelkie rekordy :)

5  Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 21 lipca 2014

Dość droga to rozrywka, ale program i możliwości techniczne sceny wynagradzają wydatek. Balet, akrobatyka i śpiew, wszystko w szybkim tempie i nowoczesnym wydaniu.

1  Dziękujemy, Dario T
Zrecenzowano 24 czerwca 2013

Show Me - profesjonalnie przygotowane show z piękną scenografią, z dobrą muzyką i wspaniałymi artystami akrobatów i tancerzy. Powalające elementy scenografii z wodą- wodospad, fontanna, balet na wodzie.

1  Dziękujemy, DOra6_6_12
Zrecenzowano 9 listopada 2012

Einfach genial !
Bylismy w tym teatrze po raz piaty i za kazdym razem podoba sie bardziej, za kazdym razem chce sie wracac z powrotem by przezyc to jeszcze raz. Kazde przedstawienie ma w sobie magie i sile nie porownymwalnie wielka. Kazde jest inne ale kazde zaskakuje swoja moca wrazen tak samo, nie sposob sie nudzic. Polecam.
Ewa R. Berlin

1  Dziękujemy, Ewa R

Friedrichstadt-Palast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Friedrichstadt-Palast? Podziel się wrażeniami!