“Lunch”
Transit Restaurant — recenzja

Transit Restaurant
Nr 324 wśród 10 288 Restauracje (Berlin)
Kuchnie: Indonezyjska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Mitte (dzielnica)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Razem ze znajomymi odwiedziliśmy Transit w porze lunchu, dzięki ciekawej formie serwowania dań mogliśmy spróbować prawie wszystkich pozycji z menu. Polecamy to miejsce

Dziękujemy, 1996jarekp

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Tripadvisor score scale: 5/5
My scale: 8/11

Świetny pomysł, który w Polsce opisywałem w wydaniu Janka Kilańskiego w restauracji Neon.
Małe porcje (przystawki), ciekawe smaki, dobre wykonanie, mądre łączenie z sosami. Bardzo smaczne sajgonki, świetne pierożki, niezłe żeberka, dodatkowy ryż za 1 euro. Porcje przystawek kosztują teraz 3,9 euro.
Miejsce zdecydowanie godne polecenia!

A great idea, which I described in the execution of Janek Kilański in the Neon restaurant in Poland.
Small portions (starters), interesting flavors, good execution, nice combination with sauces. Very tasty spring rolls, great dumplings, nice ribs, extra rice for 1 euro. Portions of starters now cost 3.9 euros.
Place definitely to reccomend!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, RojWWa
Zrecenzowano 25 maja 2019

Małe miseczki zróżnicowane smaki. 12 miseczek na 2 osoby było ok. Szybka sprawna obsługa. Ładny prosty wystrój. Polecam na szybki ciekawy posiłek w ciągu dnia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, krishU3740JI
Zrecenzowano 7 maja 2019

Choć trudno tam o stolik bez rezerwacji , jednak kiedy jestem w berlinie zawsze zagladam. Polecam wszystkim którzy nie mogą jechać do Azji .

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 275zbigniewr
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Małe pelne smaku miseczki po 3,50 € to fenomenalny pomysl. Zamowilismy 16 miseczek na 4 osoby, to zupelnie wystarczajaca ilosc. Swietnie dobrane przyprawy, wszystko nas zachwycilo. Obsluga bardzo mila i kompetentna. Polecam wszystkim poszukiwaczom dobrych smakow.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Alion2

Transit Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Berlin, Niemcy

Byłeś(-aś) w Transit Restaurant? Podziel się wrażeniami!