Zrecenzowano: 1 grudnia 2016

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokoju mógłby być czajnik i podstawowa zastawa.
Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z BudgetPlaces
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PLUSBerlinTeam, Leiter Gästebetreuung, PLUS BerlinOdpowiedź udzielona 3 grudnia 2016

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 5 października 2015

Świetny, przyjazny hostel, przyjemny, mimo swej wielkości. Bardzo pomocna, przyjazna obsługa, doskonale mówiąca po ang. Miałam rezerwację łóżka w czteroosobowej sali i okazało się, że byłam tam sama, więc miałam jedynkę w cenie sali wieloosobowej. Fajna restauracja i bar. Śniadanie skromne, ale wystarczające, jest wszystko czego potrzeba: soki, herbata, kawa, pieczywo, wędliny, sery, warzywa, owoce i musli. No i basen i sauna w hostelu!! Świetna miejscówka na wydarzenia w Mercedes Benz Arena (d. O2 Arena). Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 5katarzynas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: plusberlin2015, Guest Relations Manager, PLUS BerlinOdpowiedź udzielona 7 października 2015

Dear 5katarzynas,

Thank you for your review on our hotel/hostel! We are glad you enjoyed your stay and we also really appreciate you taking the time to leave us a review!

We hope to see you sometime again in the near future!

Sincerley,

PLUS Berlin Team

Zrecenzowano: 12 maja 2015

Polecam ten hotel, spędziłam w nim 2 dni. pokój 2 os. był przestronny z dużą łazienką. Hotel w fajnym miejscu blisko stacji U-bahn i S-bahn oraz Lidla;)Ciekawe atrakcje w pobliżu - w tym najdłuższy frament muru berlińskiego. Pyszne śniadania, restauracja serwuje pyszne dania w przystępnych cenach;)

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, Anna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: plusberlin2015, Guest Relations Manager, PLUS BerlinOdpowiedź udzielona 14 maja 2015

Dear Anna G,

Thanks for your nice review of our hotel! We really appreciate it.

We hope to see you again sometime soon at PLUS Berlin!

Have a great day!

Sincerely,

PLUS Berlin Team

Zrecenzowano: 30 września 2014

Świetna lokalizacja przy metrze, basen w cenie. Jak na hostel standard ok. Bardzo duży obiekt pełny atrakcji dużej kort, duży hol z napojami i bankomatem. śniadanie 6 eu kolacje full bufet 12 depozyt za kartę 5 eu za szt.

Wskazówka dotycząca pokoi: duży prysznic, bardzo wysokie pomieszczenia,
Termin pobytu: wrzesień 2014
2  Dziękujemy, BMmedia
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2013

Ogromny budynek. Przestronne pokoje. Miła obsługa. Wysoka jakość zwłaszcza w stosunku do ceny. Bardzo blisko stacji metra i kilku gejowskich klubów.
Każdemu serdecznie polecam. Można poprosić o kartę lojalnościową - wtedy noclegi są naprawde tanie.

Termin pobytu: październik 2012
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi