“Pysznie ”
Vapiano — recenzja

Vapiano
Nr 3 288 wśród 10 288 Restauracje (Berlin)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch
Okolica: Charlottenburg-Wilmersdorf (dzielnica)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam ten lokal i będąc w Berlinie zawsze wpadam gdyż wiem ze przygotowanie będzie szybko i smaczne oraz czyste.

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś chce zjesc dobry lunch w krótkim czasie - zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Obsługa bardzo szybka, ciekawy system obsługi (pobiera się kartę na która nabija się zamówienie za które płacimy przy wyjściu). Jedzenie smaczne i dość tanie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, bert6969
Zrecenzowano 23 listopada 2017

Jedne z lepszych Vapiano w Berlinie,mniejsze kolejki,dobre jedzenie,dla amatorow Vapiano-warto odwiedziec!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Mateusz W
Zrecenzowano 17 października 2016

Ciekawa koncepcja restauracji, spotkałam się z takim rozwiązaniem po raz pierwszy. Przy wejściu każdy dostaje swoją kartę i z tą karta podchodzi do konkretnej stacji np. bufet z pizzą, bufet z makaronami, bufet sałatkowy, itp. My zamówiliśmy sobie pizzę, było bardzo dużo ludzi, więc czekaliśmy na nią około 20 minut. Pizza była bardzo smaczna, jedynie ciasto mogło być ciut grubsze,ale smak w porządku. Generalnie nam się podobało, mimo tłoku i hałasu, czuliśmy się swobodnie, jakoś tak ciepło i przyjemnie.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 25 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie znakomite , samoobsługa ale dająca frajdę ceny umiarkowane , miła obsługa . Natomiast położenie ogródka przy ruchliwej ulicy średnie

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, 519arturg

Vapiano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vapiano? Podziel się wrażeniami!