“Kebab”

Mustafa's Gemuese Kebab
Nr 148 wśród 10 288 Restauracje (Berlin)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Na wynos
Okolica: Friedrichshain-Kreuzberg (dzielnica)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny kebab jeden z lepszych jakie jadłem. Szybka obsługa w kolejce staliśmy dosłownie chwile. Polecam

1  Dziękujemy, 1996jarekp

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kebab jest pyszny, składniki świeże, bardzo dobre sosy, szkoda, że jedynym mięsem do wyboru jest kurczak. Kolejka dramatycznie długa, czekaliśmy ponad godzine. Mimo, że jedzenie bardzo dobre, drugi raz szkoda czasu tak długo czekać.

1  Dziękujemy, dominika_ka
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

TripAdvisor scale: 5/5
My scale: 8/11

Świeże składniki, dobre proporcje i balans, świetny smak jak na takie jedzenie!

Fresh ingredients, good balance and proportions, great taste for food like this!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, RojWWa
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy kebab jaki jadłam!!!czekaliśmy w kolejce godzinę ,ale warto było,świeże mięsko ,dodatki grilowane warzywka i pyszne sosy!już tydzien po wizycie a smak cały czas w głowie z pewnością przy następnej wizycie zawitamy znowu!!!

1  Dziękujemy, AgnieszkaD186
Zrecenzowano 29 maja 2019

Naprawdę najlepszy kebab jaki jadłam w życiu, z grillowanymi warzywami, prawdziwą fetą i świeżą kolendrą- smakuje nieziemsko i nie jest taki tłusty. Kolejki zawsze duże i minus, że nie ma gdzie usiąść i go zjeść.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MalwinaP121

Mustafa's Gemuese Kebab — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mustafa's Gemuese Kebab? Podziel się wrażeniami!