Najniższe ceny za pobyt
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 16.04.21
Booking.com
106 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 18.04.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
FindHotel
Hotels.com106 USD
StayForLong124 USD
Wyświetl wszystkie 17 ofert
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, dobre położenie - no i parking dla auta pod ziemią. Dobre śniadania - choć troszkę tłok około 9.00. Ogólnie polecam. Pokój od strony Bahnhofstrasse - trochę hałas od ulicy - ale trochę.

Dziękujemy, Dariusz Ć
Zrecenzowano: 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne sniadanie, lokalizacja, parking, recepcja, pokoje, czystosc, wszystko super! Naprawde 4 gwiazdki!
Jest czajnik w pokoju, kosmetyki, szlafrok, kapcie. Pokoj standardowy rozmiar- łóżko queen + sofa. bylismy tylko na 1 noc wiec ok. Polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, 644annaf
Zrecenzowano: 7 grudnia 2017

Znakomita lokalizacja w sąsiedztwie głównego dworca kolejowego.Stare miasto, zabytkowe ulice i place na odległość spaceru. Hotel duży, miły, czysty, z salami konferencyjnymi, barem i pokaźną restauracją. Ładne, spore pokoje, czysta i wygodna łazienka, naprawdę komfortowe materace i miła w dotyku pościel. Czyste korytarze z czystą wykładziną dywanową. Bardzo smaczne śniadanie z omletem na życzenie. Rozmaitość herbat, niestety - mało warzyw - to fakt. Miła i pomocna recepcja. Bliskość dworca kolejowego to wielki magnes Chętnie tu wrócę.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano: 14 czerwca 2017

Jest to nasz najczęściej odwiedzany hotel sieci ACCOR - to świadczy o tym, że jest świetny i zawsze chętnie do niego wracamy, nawet jeżeli musimy nadłożyć trochę drogi. Warto wybrać nocleg ze śniadaniem ( jest bardzo duży wybór produktów )

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, andrzej735
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anja B, Front office agent, Hotel Novotel Nuernberg Centre VilleOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2017

Drodzy andrzej735,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy,

Anja

Zrecenzowano: 2 listopada 2016

Hotel w pełni spełnił nasze wymagania. Bardzo wygodne łóżka, przepyszne urozmaicone śniadanie, parking w hotelu. Blisko starego miasta. Obsługa bardzo miła. Na kolejny pobyt w Norymberdze na pewno wybiorę Novotel.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, KingWPL