“Lekki dramat”
Padelle d'Italia — recenzja

Padelle d'Italia
Nr 15 wśród 1 308 Restauracje (Norymberga)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Altstadt - St. Lorenz
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szanowni.
Czas oczekiwania długi. Kelnerka brak zainteresowania. Brak klimatu. Ceny nie są adekwatne do jakości. Taka sobie Wloska knajpa
Szczerze - nie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 927andrzejz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: padelle1974, Leiter Front Office, Padelle d'ItaliaOdpowiedź udzielona 7 maja 2019

Sehr geehrter Kunde,
schade, dass Sie mit Ihrem Besuch in unserem Restaurant nicht zufrieden waren.
Wir hoffen trotzdem auf ein erneutes Wiedersehen!
Mit freundlichen Grüßen,
Ihr Padelle d´Italia Team

Dear customer,
It is a pity that you were not satisfied with your visit in our restaurant.
We still hope to see you again!
Sincerely,
Your Padelle d 'Italia team

Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i makaron. Fajny włoski klimat. obsługa na dobrym poziomie. Ceny niewygórowane. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa włoska restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i winem. Takiego steka i makaronu już dawno nie jadłem. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 110januszs
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Lunch jest dość drogi i porcje mikroskopijne.
Smak dobry , ale to restauracja dla bogatych ludzi...
Obsługa bardzo dobra.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, boney4
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa włoska restauracja z dużym wyborem Dań, wspaniałą i pomocną obsługą, ze świetnymi winami, przepyszne ryby, pyszna pizza i pyszne desery. Nastrój uroczy. Należy rezerwować wcześniej miejsce ale nam udało się wejść bez rezerwacji. Położona w samym centrum miasta.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 1960hannaz

Padelle d'Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Norymberga, Middle Franconia

Byłeś(-aś) w Padelle d'Italia? Podziel się wrażeniami!