“Świetne miejsce”
Padelle d'Italia — recenzja

Padelle d'Italia
Nr 15 wśród 1 308 Restauracje (Norymberga)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Altstadt - St. Lorenz
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i makaron. Fajny włoski klimat. obsługa na dobrym poziomie. Ceny niewygórowane. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Marcin S

Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa włoska restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i winem. Takiego steka i makaronu już dawno nie jadłem. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 110januszs
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Lunch jest dość drogi i porcje mikroskopijne.
Smak dobry , ale to restauracja dla bogatych ludzi...
Obsługa bardzo dobra.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, boney4
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa włoska restauracja z dużym wyborem Dań, wspaniałą i pomocną obsługą, ze świetnymi winami, przepyszne ryby, pyszna pizza i pyszne desery. Nastrój uroczy. Należy rezerwować wcześniej miejsce ale nam udało się wejść bez rezerwacji. Położona w samym centrum miasta.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 1960hannaz
Zrecenzowano 19 marca 2015

Miłe miejsce z sympatyczną obsługą. Dobre pasty i pizza. Pyszny krem z pomidorów. Miejsce godne polecenia

Termin wizyty: marzec 2015
    • Atmosfera
Dziękujemy, jedrek_t

Padelle d'Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Norymberga, Middle Franconia

Byłeś(-aś) w Padelle d'Italia? Podziel się wrażeniami!