“Wspaniała fabryka jedzenia.”
Ratskeller München — recenzja

Ratskeller München
Nr 116 wśród 3 973 Restauracje (Monachium)
Kuchnie: Niemiecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo wiele już napisano na temat tego miejsca , wszystkie dobre opinie to prawda.Będąc w Monachium po
prostu musisz odwiedzić to miejsce.Wyjdziesz w świetnym nastroju.To moja kolejna wizyta i nigdy się nie zawiodłem.
To prawdziwa fabryka kulinariów która stawia jednak na jakość a nie na ilość lecz z tym też nie mają problemu z tak dużą ilością sal , kuchni i wspaniałego personelu.
Następnym razem znowu tam zajrzę .
Gorąco polecam

Dziękujemy, Miroslaw K

Zrecenzowano 27 maja 2017

Przeciekawe miejsce przy Marienplatz w budynku gotyckiego ratusza. Przepiękne wnętrze, bardzo przestronne z witrażami w oknach.
Jeśli chodzi o kuchnię, fenomenalna! Niektóre potrawy, tradycyjne, bawarskie, przyrządzone doskonale. Zdecydowanie polecam dodanie tego miejsca jako obowiązkowe podczas pobytu w Monachium.
Jako przystawkę polecam zacząć od smalcu!

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 27 października 2016

Bardzo dobre miejsce w samym sercu miasta przy Marienplatz. Warto zejść do podziemii I poczuć klimat dawnych czasów. na ścianach I sufitach malowidła tworzą niezapomnianą otoczkę I tylko świadomość dalszego zwiedzania miasta powoduje, że człowiek musi stamtąd wyjść.

Jedzenie I atmosfera niepowtarzalna. Obsługa świetna I bardzo pomocna przy wyborze dań z obszernego menu. Jedzenie smaczne, porcje odpowiednie aby się nieźle najeść I jak na ścisłe centrum - ceny nie powalają

Godne polecenia

Dziękujemy, LeoLeablog
Zrecenzowano 19 grudnia 2014 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Może być problem z miejscem, bo w środku jest pełno ludzi w godzinach wieczornych. Sznycel pyszny. Duży wybór lokalnych piw.

Dziękujemy, Hipsto
Zrecenzowano 14 grudnia 2014

Restauracja w rozległych piwnicach Nowego Ratusza z nieco niepozornym wejściem. Ogromna jeśli chodzi o ilość stolików jak i tłum odwiedzających. Pomimo ogromu nie przytłacza rozległością podzielona na sale , małe salki , kąciki. W ciągu tygodnia można znaleźć wolny stolik ale w weekend wieczorem - na pewno nie , zalecana wcześniejsza rezerwacja a i w tym przypadku trzeba odstać w kolejce do punktu rezerwacji. Jedzenie bardzo smaczne , w stylu bawarski ale tez można dostać coś włoskiego. Stołowaliśmy się po bawarsku- sznycel z kapustą, po kolacji jeszcze dopiliśmy kilka lampek wina - mają duży wybór z ciekawymi winami miejscowymi.

• Atmosfera
1  Dziękujemy, endrjuWS

Ratskeller München — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monachium, Upper Bavaria
Monachium, Upper Bavaria

Byłeś(-aś) w Ratskeller München? Podziel się wrażeniami!