“Bawarski klimat”
Hofbrauhaus — recenzja

Hofbrauhaus
Nr 242 wśród 4 402 Restauracje (Monachium)
Kuchnie: Niemiecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Bufet, Dostawa, Rezerwacje

Będąc w Monachium trzeba choć raz odwiedzić to miejsce, aby poczuć prawdziwy bawarski klimat. Można przez moment poczuć się jak na Oktoberfest. Ogromna restauracja z muzyką na żywo, obsługa ubrana w stylu bawarskim. Pomimo ogromu turystów nie trzeba czekać długo na zamówienie. Piwo i jedzenie przyzwoite.

Dziękujemy, lubiemielone
  • Więcej języków

Zrecenzowano 22 lipca 2019

bardzo popularne turystyczne miejsce, sporo ludzi w środku zazwyczaj. Jednak polecam choć raz je odwiedzić by poznać klimat Bawarii. Na zamówienie nie trzeba długo czekać, mimo iż nie jestem wielkim fanem takiej kuchni to golonka i sznycel były naprawdę smaczne. Cena piwa jest niemała ale przynajmniej jeden 1l kufel należy kiedyś spróbować wypić.

Dziękujemy, Adrian M
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najstarszych piwiarni w Monachium, jakoś z XVI wieku. To miejsce oddające kulturę bawarską, biesiadny styl, kuchnię ciężką, ale jakże nam Polakom bliską. To już nie tylko restauracja ale światowa atrakcja turystyczna. Do tego muzyka na żywo, bawarska orkiestra. Jakże byłem zdumiony i zarazem rozbawiony podglądajac ukradkiem Japończyka toczącego nierówną walkę z wielką golonką i litrowym piwem. Bravo :)
Lokal zatłoczony, głośno. To nie miejsce dla chcących zjeść spokojnie "schnitzla".

Dziękujemy, zajcik97
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży lokal, świetnie wyglądający, te malowidła na suficie, obsługa ubrana w bawarskie stroje no i muzyka na żywo!
Do jedzenia wybrałem na początku pastę serową i klasyczną kiełbaskę z kapustą kiszoną na ciepło, do tego duże piwo i całość się świetnie komponowała!
Polecam każdemu!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 673maciek_
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Olbrzymia piwiarnia odwiedzana przez tłumy turystów spragnionych doświadczenia prawdziwej Bawarii. Jak jedno z takich miejsc mocno przereklamowana i nie warta czekania godzinami na zamówione danie. Obsługa niemiła generalnie cię ignoruje. Zalecam omijać, a przynajmniej unikać zamawiania czegokolwiek.

Dziękujemy, GrzegorzU_13

Hofbrauhaus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monachium, Upper Bavaria

Byłeś(-aś) w Hofbrauhaus? Podziel się wrażeniami!