“Szybko i smacznie ”
Andy's Krablergarten — recenzja

Andy's Krablergarten
Nr 64 wśród 4 311 Restauracje (Monachium)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo pełnej restauracji, jedzenie dostaliśmy szybko, było bardzo smaczne a lokalne piwo z beczki dopełniło wszystko. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, TheFoxv3

Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak ktoś chce zjeść dobry bawarski posiłek w przyzwoitej cenie, to to jest miejsce gdzie można to zrobić. W okresie letnio - wiosennym restauracja dysponuje uroczym ogródkiem, wśród zielonych drzew, które w maju odrobinę prószą delikatnymi kwiatkami ale naprawdę jest przyjemnie. Nasze dzieciaki zajęły się odrazu eksploracją okolicznych krzaków, ogródek jest ogrodzony, więc jest bezpiecznie. Wszyscy zamawiają wienner sniettzel i w zasadzie to jest dobra decyzja. Obsługa miła, mimo pełnego obłożenia, nie zachowują się wyniośle i są naprawdę mili. Polecam :)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, magdalenan970
Zrecenzowano 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ogromny sznycel na pysznej sałatce ziemniaczano-ogórkowej. Spokojnie można wziąć go na dwie osoby. Currywurst też dobry. Dobre piwo. Ceny przystępne. Za sznycla, currywursta oraz dwa piwa zapłaciliśmy 25E.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 24 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy, jedzenie bardzo smaczne. Obsługa miła, stolik trafiliśmy od ręki mimo soboty g.17
Cenowo 76 euro za 2+2 w tym 2 x piwko i 2 soczki, które były droższe niż piwko :) Dobra lokalizacja, po obżarstwie 15 marszu do Marienplaztz każdemu wyjdzie na zdrowie :)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, moniull
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafilismy ze znajomymi na promocje sznycli, był tzw. Schnitzeltag, gdzie placiło sie nie 10.90€, a jedynie ok 7.99€, przy okazji miła obsługa, bardzo sprawnie nas obsłużyli, sznycle ogromne, prawie nie do zjedzenia, można wziąć na wynos, gdzie zawijają samo mięso w folie alumuniową (jak kebaba np :p). Ogólnie w rozsądnej cenie i w dobrej lokalizacji smaczne jedzenie, którego jest duużo. Polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Damian S

Andy's Krablergarten — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monachium, Upper Bavaria

Byłeś(-aś) w Andy's Krablergarten? Podziel się wrażeniami!