Niewygodnie

Zrecenzowano: 30 lipca 2019
Leonaxyz
Porażka

Nigdy więcej. Jedna gwiazdka to za dużo. Jeśli ktoś podróżuje i dysponuje sporą ilością czasu to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Sandraczekolada44
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 586)

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Jechałam na trasie z Wrocławia do Budapesztu i sprowrotem, była to moja pierwsza podróż flixbusem. Autobus został podstawiony ok 4 min przed planowanym czasem odjazdu, WiFi działało praktycznie bez zarzutu, a z toalety nie dochodziły żadne zapachy. Autobus był strasznie niewygodny - po prawie 11 godz jazdy bolało mnie wszystko. Zdecydowałam się na podróż autokarem, ponieważ na stronie przewoźnika widniała informacja o dużych, wygodnych fotelach, jednak nie jest to prawdą. Fotele były bardzo twarde i po prostu niewygodne, praktycznie nie można było znaleźć dogodnej pozycji, i o ile na krótkiej trasie nie stanowi to wielkiego problemu, o tyle w tak długiej podróży jest to istna katorga. Nigdy więcej.

Dziękujemy, Leonaxyz
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Dzisiaj 27.07.2019 roku, o godzinie 21:30 dostałem informacje, że mój autobus flixbus, który miał być jutro o 6:00 nie przyjedzie!!!!!!!! To jakaś kpina, nie ma żadnego kontaktu z nimi, dzwoniąc otrzymuję informację, że nie ma pracowników i nie mogę się skontaktować!!!!! Dramat!! Idę z tym na policję i składam pozew na nich! Na prawdę!!! Dodam, że to jest na trasie Kołobrzeg - Wrocław!! A pisząc do nich na Facebooku mówią, że oni nic nie wiedzą i to nie ich sprawa!!!! Nie dostanę się teraz do domu!!! NIGDY, NIGDY PRZENIGDY NIE WYBIERAJCIE TEGO PRZEWOŹNIKA!!!! Chyba, że chcecie zostać na lodzie w pieniądze nie zostały mi zwrócone tylko przebukowali na taką godzinę, że w życiu nie jestem w stanie dostać się do domu!! OSZUŚCI!!!!!! NIE JEDŹCIE Z NIMI, CHYBA, ŻE CHCECIE SIĘ ZOSTAĆ OSZUKANI!!

Dziękujemy, Witold M
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

23.07.2019 godz 1:40, pomimo rezerwacji miejsc i opłaceniu ich, nie mieliśmy gdzie usiąść. Paseżorowie leżeli i zajmowali kilka miejsc. Kierowcy mieli to w poważaniu. Sami budziliśmy ludzi i prosiliśmy by łaskawie pozwolili nam usiąść. Autobus był podstawiony inny niż było to w informacji. Nikt nas o tym nie poinformował wcześniej. (Jedynie kierowca wyszedł i powiedział, ze "to twn som, ino nie pomalowany").Obsługa była nieprzyjemna, kierowca z daleka śmierdział alkoholem. Przejazd był opóźniony. Ponad to, wcześniej przy zakupie biletów nie było informacji o przystankach, które były po drodze w Ostrawie itd. Nigdzie nie było na ten temat ANI SŁOWA. Pomijam już fakt, że klimatyzacja praktycznie nie działała, a w autbusie zapach był gorszy niż w męskiej szatni po meczu rugby,(o wifi mogliśmy pomarzyć...)

Jeździłam wielokrotnie polskimbusem, byłam bardzo zadowolona. A to? Bez komentarza.

Nie polecam. 0/10

Dziękujemy, Gratifi c
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam jechaliśmy że Stuttgart do Szczecina były korki mieliśmy prawie 2 godz opóźnienia nie zdążyliśmy na przesiadkę w Berlinie spaliśmy na dworcu rano nie było wolnych miejsc do Szczecina więc kazali nam zabukowac bilety na 15 i też nie wiadomo było czy będą miejsca nikt nie chciał pomóc po przyjeździe na własną reke złożona była reklamacja odpowiedzieli że przepraszają żadnego zwrotu choć czesci za bilet nawet rekompensaty za stres itd tragedia

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poniedziałkowa podróż Flixbusem z Wiednia (16.30 wyjazd z Erdberg) upłynęła nam w fantastycznym towarzystwie kierowców. Państwo całą drogę zabawiali nas swoimi opowieściami, regularnie robili postoje, a podróż przebiegła szybko i bezpiecznie. Polecam wszystkim!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda P