Garmisch-Partenkirchen

Moje tegoroczne marzenie.

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
wiwaldoos
Koziegłowy, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 897)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Bardzo drogo, ale widoki warte tej ceny. Bilet jest ważny cały dzień. Można nim się posługiwać kilka razy. Bajeczne widoki. Byliśmy rodziną latem i niezwykłą atrakcją była możliwość jazdy na sankach:). Na tarasie widokowym są ławeczki , restauracje, można tam spędzić kilka godzin i cieszyć się pejzażami.

Dziękujemy, 788gosia
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zaplanowalem w tym roku zwiedzanie Alp Bawarskich. Jestem bardzo zadowolony. Zugspitze było moim celem. Wyjazd na szczyt dosyć drogi ale... warto. Wagonik wyciągu wysokiej klasy. Na szczycie super pogoda i piękne widoki całej panoramy Alp. Rewelacja.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, wiwaldoos
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z pewnością miejsce warte odwiedzenia ! Mimo tablic informujących o pełnych parkingach po dojechaniu na miejsce udało nam się znaleźć miejsce pod samą kolejką. Ok 1-2 km przed kolejką znajdują się bezpłatne parkingi . Cena za wjazd na szczyt spora 58 Euro/os . Jednak widoki bezcenne !!

1  Dziękujemy, 356sarao
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To już któryś z naszych szczytów ale bardzo imponujący piękne widoki super miejsce żeby zatrzymać się tam nawet na pare godziny,pokontemplować, mieszkają tam ptaki z żółtymi dziobami które jedzą z ręki !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 161anetad
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wyczerpująca ale dająca wiele wrażeń wycieczka szlakiem , lodowiec, piargi wspinaczka i szczyt a widoki ehhh polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, tg1258