Zapisz
Wspaniałe widoki!

Co tutaj napisać - wspaniałe widoki, na pewno warto tam pojechać pomimo tej ceny - dwie osoby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
JankesRJ
Dąbrowa Górnicza, Polska
must be

Trzeba być na dachu Niemiec.Wjechać pociągiem na samą górę, pooglądać piękną panoramę gór i jeszcze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2020
dariuszt641
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 080)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zaplanowalem w tym roku zwiedzanie Alp Bawarskich. Jestem bardzo zadowolony. Zugspitze było moim celem. Wyjazd na szczyt dosyć drogi ale... warto. Wagonik wyciągu wysokiej klasy. Na szczycie super pogoda i piękne widoki całej panoramy Alp. Rewelacja.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, wiwaldoos
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z pewnością miejsce warte odwiedzenia ! Mimo tablic informujących o pełnych parkingach po dojechaniu na miejsce udało nam się znaleźć miejsce pod samą kolejką. Ok 1-2 km przed kolejką znajdują się bezpłatne parkingi . Cena za wjazd na szczyt spora 58 Euro/os . Jednak widoki bezcenne !!

1  Dziękujemy, 356sarao
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To już któryś z naszych szczytów ale bardzo imponujący piękne widoki super miejsce żeby zatrzymać się tam nawet na pare godziny,pokontemplować, mieszkają tam ptaki z żółtymi dziobami które jedzą z ręki !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, 161anetad
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wyczerpująca ale dająca wiele wrażeń wycieczka szlakiem , lodowiec, piargi wspinaczka i szczyt a widoki ehhh polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, tg1258
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Widoki zapierają dech, a dojazd kolejką przez środek gór w tunelu to również atrakcja turystyczna. Świetne miejsce zarówno dla narciarzy jako przerwa w zjeżdżaniu jak i dla kolekcjonerów wrażeń:)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, kasjopejan