Cudowne miejsce

Piękne miejsce na calodzienna piesza wycieczkę. Łatwo dojechac z Marsylii autobusem M8. Nikt nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
MichalL24
Warszawa, Polska
Bez tego nie można poznać Marsyli

Zrecenzowano: 4 czerwca 2018
Anula0905
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 785)

Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Park bardzo pięknie położony. Cudowne klify. Możliwość zwiedzania z lądu i morza. Każda z nich daje inne doznania. Piękne zatoczki do zobaczenia od strony morza i możliwe poplywanie w nich.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 709paulinak
Zrecenzowano: 4 czerwca 2018

Koniecznie trzeba zobaczyć to piękno! Wybraliśmy się statkiem, ale można też autobusem w formie wycieczki pieszej żałuję, że nie mogłam się wykąpać w czystej wodzie (oferowane od lipca).

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Anula0905
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma co pisac, jest pieknie, wspaniale klify, cudne morze. Widoki, cisza spokoj. Wszystko czego potrzeba do spedzenia milego dnia. Polecem, nie mozna byc w Marsylii i sie tu nie przejsc

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, ingac573
Zrecenzowano: 15 marca 2018

Przepiękne miejsce. My dotarłyśmy tam z Cassis, urokliwego miasteczka. W listopadzie nie było tłumów, a i temperatura około 20 stopni pozwala spokojnie dotrzeć na miejsce pieszo. W informacji turystycznej można otrzymać bezpłatną mapkę. Chociaż podobno warto zobaczyć je również z łódki. Obowiązkowo należy zabrać wodę i coś do jedzenia. My o tym zapomniałyśmy, ale podróżowały z nami makaroniki zakupione dzień wcześniej w Aix-en-Provence, smakowały najlepiej :)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
1  Dziękujemy, GabaUrbanek
Zrecenzowano: 28 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Śliczne miejsce! Wspaniale spędzone popołudnie na łódce! Jest to w mojej ocenie, jeden z najlepszych sposobów na podziwianie wybrzeża! Można się również wybrać rowerem lub na spacer! Auto jednak trzeba zostawić na parkingu w pobliskiej wiosce!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, MartaReginaJ