“Najlepszy makaron na świecie”
Illia Pasta — recenzja

Illia Pasta
Zamów online
Nr 49 wśród 2 369 Restauracje (Nicea)

Wybrałyśmy się tam w związku z wysoką oceną na Tripadvisor. Opinie nie kłamały - makaron był idealny! Idealnie przygotowany ze świeżymi dodatkami. Jeśli wrócimy do Nicei - to będzie nasz pierwszy posiłek. :) Dziękujemy również za bardzo miłą obsługę

Dziękujemy, olagornowicz

Zrecenzowano 2 września 2019

Wybralismy się do Illia Pasta z nastawieniem, że zjemy coś naprawdę dobrego poświadczonego oceną z tripadvisor. Rzeczywistość okazała się niestety zupełnie inna :(
Makarony gumowate i bez smaku, liczyliśmy na coś co potwierdzi oceny i coroczne odznaczenia ale się rozczarowaliśmy. Pomijam już, że lokal był zamknięty dwa kolejne dni w które wybieralismy się tam na wczesną kolację (oczywiście w godzinach wpisanych jako godziny otwarcia)
Jedliśmy sporo różnych makaronów w Nicei i muszę napisać, że tutaj jest on słaby.
Co do cen to już te ceny ze zdjęć są podniesione + 2 Euro co już przekracza magiczną granicę 10 Euro a za tyle można juz zjeść pyszności na terenie Nicei.
Jedyny pozytyw to obsługa.

Dziękujemy, Bordowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ILLIA76, Directeur général, Illia PastaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Hi
Unfortunatly , we can not please everybody . Right , The pasta is 10.90 euros and 1.80 euros for the espresso ( it is wrote outside ) . So why did you come back 3 times , if the price was not correct for you ?

Maybe , it would be usefull to take a photo of the Menu to help 99 % of customers, that don't think like you ..
Because the reality is you are less than 1 % to think like that ! on this website , in the restaurant ( the hidded part of the iceberg ) other website and app all over the world . This is the reality . not yours .

Thank you for your visit and ciao ciao control Master

Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłam tutaj dzięki TripAdvisor. Mała, lokalna, bardzo kameralna restauracja oddalona od zgiełku panującego wieczorami na głównych ulicach Nicei. Makaron dobry, wino tez - nic szczególnego, poza tym ze makaron jest własnoręczne roboty. Ceny niskie w porównaniu do innych włoskich restauracji w pobliżu (porcja makaronu ok 10€).

Dziękujemy, knap_aneta
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal malutki. Pyszne makarony bolognese, z łososiem , warzywami i serem mozarella. Właściciel robi to sam troszkę trzeba czekać ale naprawdę warto. Ceny ok 10 euro. Obsługa sympatyczna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 123wiga
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco. Nie rozumiem tych złych opinii. Moja jest bardzo pozytywna. Z przyjemnością wróciła bym tam jeszcze raz. Makaron robiony ręcznie, jedzenie bardzo świeże i pachnące. Wyszliśmy najedzeni i z uśmiecham na twarzy. Super extra czad petarda sztos

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, nilaya25

Illia Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nicea, Riwiera Francuska, Lazurowe Wybrzeże

Byłeś(-aś) w Illia Pasta? Podziel się wrażeniami!