Klimatyczne miesjca.

Gdy wszedłem tam pierwszy raz przypomniało mi się od razu portugalskiego Porto. Ponieważ wąskie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Getaway449649
Lazurowe wybrzeże i stare miasto

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
Wakizashi1
Piła, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (11 908)

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

W końcu dotarliśmy na słynne Lazurowe Wybrzeże i muszę powiedzieć, że jest to piękne miejsce nad którym można poleżeć na plaży (choć plaża dość kamienista), jak i posiedzieć w knajpkach po drugiej stronie ulicy z tym samym widokiem.
Natomiast na starym mieście można trafić na ryneczek ze świeżymi produktami i specjałami z tych okolic.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Wakizashi1
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Stare Miasto (Old Town) to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Nicei. Najlepiej zostawić sobie na koniec, dużo klimatycznych kawiarni i restauracji, nawet niewielki targ z lokalnymi produktami i lokalnym jedzeniem. Oczywiście ceny odpowiednie do lokalizacji, ale można sobie czasem pozwolić na więcej niż w domu - nie codzień bywa się na Lazurowym Wybrzeżu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, przemekm1978
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt na mapie podróży. Piękny plac Massena. Na stare Miasto dojezdza tramwaj linii 1. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, klaudia3013
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Stare miasto zostawilismy sobie „na deser“. Klimatyczne i kolorowe od nastroju i zapachow kuchni uliczki oferuja wspaniale spedzony czas. Spacer, kawa, lody i cos konkretnego do jedzenia na kazdy gust. Warto wczesniej zarezerwowac miejsce (zwlaszcza w sezonie).

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
2  Dziękujemy, Ryszard B
Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w Nicei koniecznie należy zajrzeć na stare miasto. Jest niezwykle urokliwe i klimatyczne. Mnóstwo restauracji i barów nie przytłacza, a liczne uliczki pozwalają na odkrywanie coraz to ciekawszych skarbów kultury francuskiej.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 710kasiag