“Pozytywne zaskoczenie”

Les Acolytes
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 956 wśród 2 284 Restauracje (Tuluza)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pojechaliśmy tam z przyjaciółmi. Miejsce z zewnątrz nie wskazywało na to co zaoferowało nam wnętrze. Fajna, miła, młoda obsługa. Orginalny pomysłowy wystrój. A co do jedzenia, to oferowane zestawy były elegancko podane i bardzo smaczne. Zaoferowano nam mieszankę smaków, których wcześniej nie mieliśmy okazji poznać. Zaskoczyła nas bardzo przystępna cena. Słowem super.

Dziękujemy, Mirka1980

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lesacolytestoulouse, Gérant, Les AcolytesOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lesacolytestoulouse, Gérant, Les AcolytesOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lesacolytestoulouse, Gérant, Les AcolytesOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: lesacolytestoulouse, Gérant, Les AcolytesOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Les Acolytes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tuluza, Haute-Garonne

Byłeś(-aś) w Les Acolytes? Podziel się wrażeniami!