“Pozytywne zaskoczenie”
Les Acolytes — recenzja

Les Acolytes
Nr 858 wśród 1 984 Restauracje (Tuluza)
Zrecenzowano 4 września 2019

Pojechaliśmy tam z przyjaciółmi. Miejsce z zewnątrz nie wskazywało na to co zaoferowało nam wnętrze. Fajna, miła, młoda obsługa. Orginalny pomysłowy wystrój. A co do jedzenia, to oferowane zestawy były elegancko podane i bardzo smaczne. Zaoferowano nam mieszankę smaków, których wcześniej nie mieliśmy okazji poznać. Zaskoczyła nas bardzo przystępna cena. Słowem super.

Dziękujemy, Mirka1980

Zrecenzowano 4 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: grudzień 2019

Les Acolytes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tuluza, Haute-Garonne

Byłeś(-aś) w Les Acolytes? Podziel się wrażeniami!