Zostaliśmy powitani przez właścicieli w języku polskim,obsługa miła i uśmiechnięta, jedzenie pyszne, pokoje przytulne.Polecam każdemu, świetna lokalizacja, na miejscu sklepik z pamiątkami. Same plusy.

Dziękujemy, ewawloszczyk

goście są witani przez właścicieli jako mile widziani,pokoje małe ale przytulne, standard w zasadzie powyżej 3 gwiazdek, jedzenie przepyszne- kucharz z Polski, wino poezja,w sklepiku można kupić atrakcyjne pamiątki a nie chińskie badziewie, kupiłam plastikowe karty z wypukłymi koralikami- różaniec dla biznesmanów- nie można gdzie indziej tego kupić.byłam z grupa pielgrzymkową ale poleciłam już hotel znajomym.

Wskazówka dotycząca pokoi: wysokość- piętro nie ma znaczenia. jest winda poza tym jest cicho.
Dziękujemy, RybkaPuszysta
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam każdemu. Wspaniała obsługa. Świetna lokalizacja. Komunikacja z właścicielami również w języku polskim. Same plusy. Jeśli będę mogła wrócić na pewno zatrzymam się tutaj. Pozdrawiam właścicieli. Alicja.

Dziękujemy, Alka54
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Kompleksowa obsługa i pomoc dosłownie na każdym kroku, wszyscy mili i uśmiechnięci ,tylko dzięki właścicielom odbyliśmy podróż w Pireneje na Pic du midi, oraz zachęcili nas do podróży nad ocean Atlantycki do miejscowości Biarritz, były to dwie prawdopodobnie najwspanialsze wycieczki w życiu.Posiłki to Himalaje sztuki kulinarnej, obiadami można się delektować jak najlepszym francuskim winem, obsługa dorównuje lub przewyższa tą z najlepszych hoteli. Jeżeli ktoś wybiera się do Lourdes to błędem będzie nie wybranie pobytu w tym hotelu, właściciele to Mount Ewerest wiedzy, taktu i kompetencji krótką recenzje zakończę cytatem jakim zatytułowałem w/w opis .... I m here again I will be back.

1  Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ładne,czyste pokoje,mile zaskakująca kuchnia,bezproblemowa komunikacja w wielu językach z obsługą,garaż na motocykle, bliskie położenie najciekawszych miejsc w tym mieście,a także fachowe doradztwo w spędzaniu wolnego czasu,wycieczki itp.

Dziękujemy, Podroznik1973