Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam każdemu. Wspaniała obsługa. Świetna lokalizacja. Komunikacja z właścicielami również w języku polskim. Same plusy. Jeśli będę mogła wrócić na pewno zatrzymam się tutaj. Pozdrawiam właścicieli. Alicja.

Dziękujemy, Alka54
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Kompleksowa obsługa i pomoc dosłownie na każdym kroku, wszyscy mili i uśmiechnięci ,tylko dzięki właścicielom odbyliśmy podróż w Pireneje na Pic du midi, oraz zachęcili nas do podróży nad ocean Atlantycki do miejscowości Biarritz, były to dwie prawdopodobnie najwspanialsze wycieczki w życiu.Posiłki to Himalaje sztuki kulinarnej, obiadami można się delektować jak najlepszym francuskim winem, obsługa dorównuje lub przewyższa tą z najlepszych hoteli. Jeżeli ktoś wybiera się do Lourdes to błędem będzie nie wybranie pobytu w tym hotelu, właściciele to Mount Ewerest wiedzy, taktu i kompetencji krótką recenzje zakończę cytatem jakim zatytułowałem w/w opis .... I m here again I will be back.

1  Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Ładne,czyste pokoje,mile zaskakująca kuchnia,bezproblemowa komunikacja w wielu językach z obsługą,garaż na motocykle, bliskie położenie najciekawszych miejsc w tym mieście,a także fachowe doradztwo w spędzaniu wolnego czasu,wycieczki itp.

Dziękujemy, Podroznik1973
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam jako doskonały. Świetna obsługa potrafiąca porozumieć się w czterech językach(w tym polski co jest rzadkością), bardzo smaczne regionalne potrawy, super lokalizacja(w dosłownie pare minut można dojść do najciekawszych miejsc w Lourdes, Bazyliki, Groty itp.) Możliwość wybrania się na różne wycieczki w piękne miejsca poza Lourdes np. Pireneje, które organizują właściciele. Po 8-dniowym pobycie stwierdzam że lepiej być nie mogło

Dziękujemy, Gabryslaw
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Czyste, przytulne pokoje. Smaczne jedzenie, przemili właściciele mówiący po polsku służyli pomocą w każdej sprawie, doskonała lokalizacja, blisko do Sanktuarium, dworca kolejowego, sklepów. Serdecznie polecam
Weronika

Termin pobytu: maj 2019