“Doskonałe”
Krok — recenzja

Krok
Nr 18 wśród 95 Restauracje (Verdun)
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce w ktorym mozna dobrze zjesc Bardzo mila obsluga Smacznego dla wszystkich odwiedzających

1  Dziękujemy, Tuniek33

Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszny Hamburger triple CHEESEBURGER,miła i przesympatyczna obsługa. Z PEWNOŚCIĄ TU WRÓCĘ PRZY KOLEJNEJ WIZYCIE w tym mieście.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Ela Z
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera , pycha jedzonko,polecam hamburgery,ceny optymalne,dla każdego coś dobrego

Dziękujemy, alllibaba
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza obsługa, Kucharz ma zmysł smaku! Danie i wygląda i smakuje :-) świeże produkty, to się czuje. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Panna E
Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Szef kuchni swoją wyobraźnią i kreatywnością sprawił, że poczułem się wyśmienicie. Uczta dla oka i kubków smakowych jednocześnie! Polecam gorąco! Do tego przemiła obsługa! Krótko mówiąc będę tam wracał :)

Dziękujemy, Wander762759

Krok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Krok? Podziel się wrażeniami!