“Kolacja ”
Le Relais Gascon — recenzja

Le Relais Gascon
Nr 491 wśród 21 194 Restauracje (Paryż)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Clignancourt
Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera. Super jedzenie.
Tanio i szybko obsługa miła . Polecam wszystkim turystom.
:-)....

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Kristof P

Zrecenzowano 25 października 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest niesamowicie wyjątkowe ! Warto odwiedzić i zjeść jedną z sałatek, która jest pyszna, duża, oryginalna! Świetna proporcja ceny do jakości! Sałatka kosztuje 13€ ale niech Was nie zmyli nazwa, porcje są duże i stanowią pełny obiadowy posiłek ! Polecam z całego serca !

Dziękujemy, Marta1208
Zrecenzowano 25 października 2017 z urządzeń przenośnych

Koniecznie spróbujcie sałatek - nie są to typowe sałaty, tylko talarki ziemniaczane z różnymi pysznymi dodatkami. Polecam!

Dziękujemy, przemocholewa
Zrecenzowano 17 października 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja wydaje się mała ale kryje dodatkowe dwie sale na pietrze. Kuchnia typowo francuska, Dania smaczne, podane w miarę szybko na francuskie standardy. Obsługa bardzo miła aczkolwiek strasznie zapracowana ze względu na pełne obłożenie stolików. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na kolacje.
Jeśli będę w pobliżu to z pewnością jeszcze raz zjem w tym miejscu.

Dziękujemy, tomaszw61
Zrecenzowano 9 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia i przemiła obsługa. Idealne miejsce aby poznać smaki francuskiej kuchni. Sałatka z krewetka wyborna oraz zupa cebulowa zadowoli każde podniebienie. Przemiła atmosfera. Polecam bardzo gorąco ❤️

Dziękujemy, agnieszkag175

Le Relais Gascon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paryż, Ile-de France
Paryż, Ile-de France

Byłeś(-aś) w Le Relais Gascon? Podziel się wrażeniami!