“Pierwszy falafel”
L'As du Fallafel — recenzja

L'As du Fallafel
Nr 1 074 wśród 21 059 Restauracje (Paryż)
Kuchnie: Izraelska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Na wynos
Okolica: Saint-Gervais
Zrecenzowano 15 marca 2017

Mało francuska potrawa, ale to właśnie tutaj miałam okazję po raz pierwszy jej spróbować. I wciąż pozostaje najlepszym, jakiego jadłam!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, ksiezniczkaemilia
  • Więcej języków

Zrecenzowano 10 listopada 2016

poszłam zachęcona poleceniem z przewodnika, bo lubie falafel. Był dobry, z dodatkiem warzyw, grilowanego bakłażana, hummusu...ale jadłam lepsze. Dodatkowo kolejka, która wprawdzie posuwa się dość szybko, ale może odstraszać...Praktycznie nie ma gdzie zjeść, przy restauracji tylko kilka stoliczków, dla tych co zamówią falafel na miejscu, na talerzu a nie w picie. na miejscu znacznie drożej, coś około 9-10 euro, na wynos 5. W pobliżu nie ma nawet ławki gdzie można by przysiąść i spokojnie zjeść. Jedno z tańszych miejsc na zjedzenie czegoś w Paryżu

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, Jolanta R
Zrecenzowano 31 lipca 2016

Jeśli nie chcesz wydawać majątku na jedzenie w Paryżu, skieruj się do L'As du Fallafel. Jego wysokie opinie nie są wcale przesadzone. Zjesz pyszne falafele i hummus, nie wydasz majątku, otrzymasz profesjonalną obsługę i nie wyjdziesz spłukany. Polecam z czystym sercem. A raczej żołądkiem.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, MonkaMMM
Zrecenzowano 1 stycznia 2015

Kolejka odstrasza, ale zamówienia zbierane są wcześniej i nie czeka się bardzo długo (nam zajęło to ok 20minut). Jedzenie przepyszne, szczególnie smakował mi dodatek z grilowanego bakłażana, a i falafela w serwowanej "bułce" nie pożałowano! Minus to zazwyczaj pełen lokal ze stolikami i koniecznośc jedzenia na stojąco w sąsiedniej uliczce!

Termin wizyty: grudzień 2014
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, AgnieszkaOli
Zrecenzowano 12 sierpnia 2014

Wspaniałe miejsce na odpoczynek i dobry posiłek. Cena niska, obsługa miła, jedzenie wyśmienite! Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, homestudio

L'As du Fallafel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paryż, Ile-de France

Byłeś(-aś) w L'As du Fallafel? Podziel się wrażeniami!