“Fantastycznie”
Seb'on — recenzja

Seb'on
Nr 54 wśród 21 194 Restauracje (Paryż)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Clignancourt
Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bez rezerwacji praktycznie nie ma szans na stolik !Mała cudowna klimatyczna paryska restauracyjka .Jedzenie przepyszne .Wina rewelacja !Obsługa bardzo uprzejma wyjaśni wszystko ,dobierze wina i w lot odgadnie twoje pragnienia ,smak i gust .To świadczy o niezwykłości tego przeuroczego miejsca .Paryska perełka !!!Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, mirodelaluz

Zrecenzowano 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem wracam tam jak tylko jestem w Paryżu. Kucharz Sebastian to człowiek, który kocha gotować! A my zawsze dostajemy na talerz najpyszniejsze dania. Restauracja jest malutka, ale przez to klimatyczna. Menu z 3 dań, więc mówi to samo za siebie. Po prostu pycha!!! Kelner Steve zawsze doradzi przy wyborze.
Polecam każdemu kto lubi i doceni paryski klimat.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, agnieszkad523
Zrecenzowano 28 lipca 2016

Warto spróbować, naprawdę przeżyć "doświadczenie" jedzenia. Koniecznie trzeba zarezerwować wcześniej stolik i to ze sporym wyprzedzeniem (z ulicy nie ma szans). Długo utrzymywane 1sze miejsce (!!) wśród restauracji w Paryżu (!!!) mówi samo za siebie:) No i obsługa Pani Doroty - nieoceniona. Pozdrawiam i polecam!

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, 735marcins
Zrecenzowano 4 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie bardzo miła obsługa. Kaczka była wyśmienita. Trzeba mieć rezerwację albo szczęście aby trafić na wolny stolik.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 8 października 2015

Byliśmy z małżonką ostatniego dnia pobytu w Paryżu i nasza wieczorna kolacja była najlepszym możliwym zakończeniem romantycznej wizyty w "stolicy świata".
Przemiła właścicielka, Pani Dorota, w sposób bardzo profesjonalny i co ważne zrozumiały dla osób nieobeznanych z prawdziwą francuską kuchnią, objaśniła tajniki poszczególnych dań.
Karta skromna, myślę że często zmieniana, składa się w sumie z 9 pozycji - po 3: entrees, dania główne i desery. Braliśmy z żoną różne pozycje, więc skosztowaliśmy w sumie 6 z 9 dań z karty - wszystkie były na najwyższym kulinarnym poziomie, zarówno smakowym jak i wizualnym.
A do tego bardzo urokliwe, klimatyczne wnętrze, świetne wino, spokojny, nastrojowy jazz w tle, dopełniły to niezapomniane, perfekcyjne kulinarne przeżycie.
Polecam zdecydowanie. Nie zapomnijcie o rezerwacji, bez niej zdobycie stolika jest praktycznie niemożliwe (nam się udało, dzięki uprzejmości Pani Doroty, której jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy). Na pewno tam wrócimy!

Termin wizyty: październik 2015
1  Dziękujemy, JacekG_1966

Seb'on — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paryż, Ile-de France

Byłeś(-aś) w Seb'on? Podziel się wrażeniami!