Paryż
Najpiękniejszy w Paryżu

Zrecenzowano: 20 maja 2019
308tomaszr
fajny most

bogato zdobiony most. sklada sie z dwoch koncow na ktorym jest paryz pod mostem plynie sekwana... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 stycznia 2019
Piotrek Ż
Royal Tunbridge Wells, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (16 832)

Zrecenzowano: 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie to najpiękniejszy most nad Sekwaną. Celowo szedłem go obejrzeć pod wpływem jednego z teledysków Adele, który był na tym moście nagrywany. Na moście są przepięknie zdobione lampy, rzeźby, a w tle na dodatek widać wieżę Eiffla. Z jednej strony mostu widać przepiękny Grand Pałace, a z drugiej strony Kościół Inwalidów z przepiękną złotą kopułą. Świetne zdjęcia można zrobić na moście i od mostem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 308tomaszr
Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

bogato zdobiony most. sklada sie z dwoch koncow na ktorym jest paryz pod mostem plynie sekwana. bardzo polecam,

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Piotrek Ż
Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Most nad Sekwaną, dla nas nieoczywisty z racji tego jak jest wykonany, przyozdobiony (barierki, rzeźby, złocenia., etc.) oraz dający widok na Wieże Eiffla.

JZ

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, jarek244
Zrecenzowano: 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Most Aleksandra III. Przepiękny most nad rzeka Sekwana. Widać ruch na moście ludzie robią różne sesje zdjęciowe przy pięknych figurach. Zobaczyc zrobić foty i zwiedzać dalej

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, arturtony
Zrecenzowano: 22 października 2018

Most robi spore wrażenie, szczególnie płynąc Sekwaną można pooglądać wszystkie mosty po kolei i ten zdecydowanie się wyróżnia. Ciekawa jest także historia jego budowy - polecam doczytać :)
Jak ktoś wcześniej napisał, jest wiele ciekawych (może ciekawszych) mostów w miastach Europy, ale w Paryżu ten się na pewno rzuca się w oczy.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Nowe_miejsca