Bazylika Sacré-Cœur (Najświętszego Serca) w Montmartre
Piękny Paryż

Warto zobaczyć, piękny widok na Paryż i wnętrze Bazyliki. Należy uważać na schodach na złodzieji i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Zbigniew_Wien
Wiedeń, Austria
Urokliwe

Piękna bazylika z zewnątrz i od środka. Piękny ogród pod bazylika i cudowny widok z samej góry na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019
Piotr T
Paryż, Francja
Przeczytaj wszystkie recenzje (37 594)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna bazylika z zewnątrz i od środka. Piękny ogród pod bazylika i cudowny widok z samej góry na Paryż.

Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Niesamowita budowla, na którą prowadzą schody idąc ze stacji metra. W środku piękne freski i inne ozdoby sakralne. Cała dzielnica Montmartre jest jak najbardziej warta zobaczenia, a zwiedzanie zacząć od tej bazyliki. Potem można udać się na malownicze uliczki pełne artystów, kafejek, ale niestety też sklepów z pamiątkami made in China. Polecam jednak spacer po uliczkach i kawę lub wino w kafejce.

Dziękujemy, Alina S
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie jeden z najpiękniejszych obiektów sakralnych jakie widziałam. Przy każdym pobycie w Paryżu wracam tu i zawsze jestem tak samo zachwycona. Bazylika robi ogromne wrażenie. Ważna informacja : na wzgórze nie trzeba wchodzić. Można wjechać kolejka (obowiązują takie bilety jak do komunikacji miejskiej). Piękne widoki że wzgórza- gratis ;)

Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wejść na górę i usiąść na schodach podziwiając panoramę Paryża. Niestety zbyt długa kolejka do kasy zniechęciła nas do wejścia do wewnątrz

Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Piekne miejsce. Warto wspiac sie schodami na piechote. Nastepnym razem wybiore inny czas aby bylo mniej turystow i nie tak goraco.

Dziękujemy, Maria B