Paryż

Zrecenzowano: 31 lipca 2019
jmmf2018
Warszawa, Polska
Warto zobaczyć

Wyjątkowe miejsce. Idąc Polami Elizejskimi z daleka widać ale dopiero na miejscu można ocenić ogrom... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 lipca 2019
igormF8526ZF
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (43 818)

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Paryża stoi u zbiegu kilkunastu arterii. Koniecznie trzeba zobaczyc z bliska. Bardzo polecam też wjazd na taras widokowy. Kolejka nawet w sezonie wysokim idzie sprawnie, a panorama miasta prezentuje się wspaniale.

Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce. Idąc Polami Elizejskimi z daleka widać ale dopiero na miejscu można ocenić ogrom budowli. Polecamy

Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Łuk triumfalny to punkt obowiązkowy w programie zwiedzania Paryża, do wejścia długa kolejka, jeżeli brakuje wam czasu to wystarczy zobaczyć go z zewnątrz - to co najważniejsze zobaczycie.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Beata1212
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Być w Paryżu i nie zobaczyć to chyba grzech :) Polecam obejrzeć z daleka i z bliska aby docenić tę budowlę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Łuk Tryumfalny robi wrażenie wielkością oraz zdobieniem. Oglądałem go w dzień i w nocy. Nocą jest najmniej ludzi, a Łuk Tryumfalny jest ładnie oświetlony, a więc polecam go obejrzeć również nocą. Rondo wokół Łuku też robi wrażenie, a zwłaszcza to jak ludzie na nie wjeżdżają i zjeżdżają, warto to zobaczyć

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 308tomaszr