Piękne miasteczko

Zrecenzowano: 5 lipca 2019
Aneta K
Łódź, Polska
Nie będę oryginalna - BAJKA!

Zrecenzowano: 29 maja 2019
annaeula
Białystok, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 326)

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Cudowne, piękne i kolorowe miasteczko - wizytówka Alzacji. Miła atmosfera, dużo kwiatów a przede wszystkim niezapomniany klimat. Warto odwiedzić.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 29 maja 2019

Jest to niewielka miejscowość z przepięknym starym miastem, rodem z bajek braci Grimm. Pruskie mury, okiennice, wieżyczki, oraz mnóstwo kolorowych kwiatów. Wszystko bardzo zadbane. Perła Alzacji

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, annaeula
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno jest wskazać, które z alzackich miast jest najładniejsze, bo wszystkie są piękne i każde na swój sposób, ale jeśli ktoś ma czas tylko by zobaczyć tylko jedno z nich, to polecam Colmar. Piękne budynki, woda i mnóstwo kwiatów. Wspaniałe restauracje. Dużo turystów wokół, których zachwyca urok miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
5  Dziękujemy, Hentonn
Zrecenzowano: 11 października 2018

Długo zabierałem się za wycieczkę do Colmar i żałuję, że tak długo to trwało. Piękne, bajkowe klimaty. Mnóstwo kwiatów i dający się odczuć klimat starego miasta. Miejsce to zdecydowanie trafi na listę moich ulubionych miast. Gorąco polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Adrian W
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018

Colmar to jedno z najpiękniejszych miasteczek jakie mieliśmy okazję zwiedzić. Cudowne, kolorowe domy, "rejs" łódką niczym w Wenecji, pyszności z lokalnego marketu. Miejsce w którym czas płynie wolniej. Doskonałe, aby się zrelaksować.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, m0nalizza