“Bardzo mile miejsce”

Bella Italia
Zarezerwuj stolik
Bookatable
LUB
Nr 241 wśród 2 809 Restauracje (Manchester)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Swietna obsluga, jedzenie wysmienite, pawdziwe wloskie smaki oraz piekny wystroj. Wszystko to w centrum miasta Manchester. Bardzo przyjazna atmosfera, szczegolne podziekowania dla Sylwii za sugestie w kwestii wina. Bylo pysznie i milo

Dziękujemy, 610monikar

Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy carbonara z synem, a córka lasagne- były przepyszne. Bardzo miła obsługa. Na deser tiramisu i cappuccino
Uczta dla podniebienia.
Na pewno tu wrócimy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, arkagorcz
Zrecenzowano 23 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo troskliwa obsługa i miła spokojna atmosfera. Jedzenie równie godne polecenia a ceny niewygórowane. Myślę że dobra jakość w rozsądnej cenie. Szczerze polecam i sam przy kolejnej okazji wrócę

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, lukaszk119
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania w bardzo przystępnych cenach. Miejsce przytulne. Obsluga bardzo miła i pomocna. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, boguszmalgorzata
Zrecenzowano 18 lipca 2018

No byłech tam. Obiod bardzo dobry. Karbinabli nie było, ale przaja tej knajpie. Bardzo dobre ! Pani Sylwia świetna obsługa na pewno jeszcze tam byda !

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, RemikS12

Bella Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Manchester, Greater Manchester

Byłeś(-aś) w Bella Italia? Podziel się wrażeniami!