Jeśli lubisz technikę musisz zobaczyć

Bardzo fajne muzeum. Dużo fajnych rzeczy dla dorosłych i dzieci. Jeśli interesujesz się historią... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 marca 2019
BlueDrag
Manchester, Wielka Brytania
Kilka godzin z nauka

Muzeum jest darmowe ale moze sie zdazyc, ze za dodatkowe ekspozycje trzeba bedzie doplacic. Mimo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2018
kowal80
Manchester, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 742)

Zrecenzowano: 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Super zabawa, szczegolnie jezeli sa z Wami dzieciaki. Przypomina bardzo Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, 509aleksanderb
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2017

Bardzo ciekawe i interesujące muzeum. Każdy znajdzie coś dla siebie, czy to dorosły czy dzieci. Super miejsce z eksperymentami dla dzieci - uczy i bawi. Ciekawe przedstawienia dla dzieci, dorośli też mogą się czegoś nauczyć :) Szczerze polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, Monika O
Zrecenzowano: 22 lutego 2017

Poszliśmy do muzeum w trójkę z naszą 5 letnią córką. To muzeum to raj dla dzieci i rodziców. Na parterze przędzalnia, na piętrzę miejsce z eksperymentami. W pozostałych budynkach - silniki, samoloty. Wszyscy ogladaliśmy wystawy z zaciekawieniem. Co jakiś czas odbywały się specjalne pokazy. Wszyscy wyszliśmy bardzo zadowoleni. Muzeum oczywiście bezpłatne. Można zostawić datki. Jedyne małe zaskoczenie to depozyt za funta, który jest bezzwrotny.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, Travelerek_pl
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia darmowe zwiedzanie. Sporo eksponatów samoloty, koleje, można się dowiedzieć jaka wiochą był Manchester, oraz jak rozwijała się gospodarka. Dzieci mogą robić doświadczenia z fizyki, nauka przez zabawę. Fajne miejsce dla całej rodziny. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
1  Dziękujemy, cyperek
Zrecenzowano: 1 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam dla małych i dużych dzieci w weekendy są pokazy dla dzieci odkrywanie świata historii dla każdego coś sie znajdzie warte zwiedzenia

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2016
Dziękujemy, Paulina M