“Najlepsze jedzenie,przemiła obsługa”
The Percy PL — recenzja

The Percy PL
Nr 715 wśród 3 024 Restauracje (Edynburg)
Kuchnie: Szkocka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Zrecenzowano 7 września 2019

Restauracja godna polecenia każdemu,kto chce zejść pyszne jedzenie. Do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń.Pani Karolina bardzo miła, uprzejma i pomocna w wyborze dania, przez co miło wspominamy pobyt w lokalu :)

Dziękujemy, Dawid R

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

pani Karolina wogole nie ogarnia slaby serwis w srodku 5 stlikow a my czekamy na wydanie zupy 20 minut a po zjedzeniu zupy 40 minut na drugie danie slabo naprawde dziewczyna panikuje nie wie co robi zastanawiam sie co jest jak jest cala restauracja pelna a moze to oszczednosc wlascielki bo ma byc jedna kelnerka i tyle.jedzenie super ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc kuchnia na 5 kelnerka -1

Dziękujemy, Dawid J
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia , pyszne jedzenie w przystępnej cenie , bardzo miła obsługa i duże porcje.

Dziękujemy, 178damianz
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia , gościnność . Pyszne jedzenie , fantastyczna obsługa a ceny zaskakujące niskie . Doskonale miejsce na rodzinne spotkania a także doskonale miejsce na małe przyjęcia . Zdecydowanie miejsce godne polecenia . Świetna robota !!!

Dziękujemy, 55piotrm
Zrecenzowano 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy Percy regularnie i nigdy się jeszcze nie zawiedliśmy ! Jedzenie pyszne , schabowe na cały talerz !!! I zurek w chlebie :) to nasze faworyty :) polecam z całego serca , obsługa bardzo miła :) i zawsze dba żeby nic nie zabrakło:) polecam polecam polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 1kalinas

The Percy PL — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Edynburg, Szkocja

Byłeś(-aś) w The Percy PL? Podziel się wrażeniami!