Edynburg
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Kolejny pobyt w tym hotelu. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Meldowaliśmy się online, więc wszystkie formalności załatwiliśmy przed przyjazdem i klucz do pokoju już na nas czekał. Tym razem pokój na 1 pietrze i trochę gorszy widok zz okna, bo na biurowiec, ale w końcu nie przyjechaliśmy siedzieć w pokoju i podziwiać widoków z okna pokoju ;) Wpłacając 5£ zastawu można wypożyczyć wtyczkę przejściówkę, tak też zrobiliśmy.
Czystość pościeli i ręczników zadowalająca. Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane, ale tym razem jakoś zapominali o sprzątaniu podłogi i za to mały "minus" :(
Drugi mały minus za prawie surowe bagietki do śniadań, Często bagietki były tak jasne, jakby w ogóle ich nie dopiekano na miejscu, nie było to smaczne i zdarzyło się tylko w Edynburgu. Wcześniej 4 noce spędziliśmy w Londynie, także w Hotelu Ibis Budget i tak bagietki dostatecznie wypiekano. Poza tym do śniadań nie mam zastrzeżeń.
Generalnie jestem zadowolona biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, czystości i doskonałej lokalizacji hotelu.
Polecam wcześniejszą rezerwację, gdyż ceny wtedy są niższe :)

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, izoldasz
Zrecenzowano: 22 stycznia 2018

Termin pobytu: styczeń 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lili G, Manager, Ibis Budget Edinburgh ParkOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2018

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 10 stycznia 2018

Fajna lokalizacja blisko komunikacji miejskiej zarówno jak z lotniska jak i do centrum Edynburga , śniadania nic specjalnego :tosty kawa ,padlina, syr i mleko szału nie mam ale ok . Po drugiej stronie jest morrison można zrobić zakupy na wieczór:)

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Daniel K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lili G, Guest Service Team , Ibis Budget Edinburgh ParkOdpowiedź udzielona 12 stycznia 2018

Dear Sad Guest,

I am sorry that your experience did not meet your expectations; please allow me to express my sincerest apologies.

It is my great hope that you will give us the opportunity to serve you better in the near future.

Sincerely,

Irmantas

Guest Service Team

Zrecenzowano: 26 października 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Pokój mały, ale dobrze zorganizowany, jest w nim prysznic, toaleta i umywalka, łóżko z wygodnym materacem telewizor. Tylko lodówki brak, choć w okresie jesiennym nie jest potrzebna. Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane. Śniadania bardzo dobre, urozmaicone, duży wybór pieczywa i kaw � Bardzo miła obsługa, także w języku polskim. Blisko centrum handlowe, pętla autobusowa i tramwaj. Dobre miejsce wypadowe w różne rejony Edynburga. Kupując bilet całodniowy za 4£ dojedziesz wszędzie liniami Lothian i tramwajami.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, izoldasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lili G, Receptionist, Ibis Budget Edinburgh ParkOdpowiedź udzielona 28 października 2017

Dear Izoldasz,

Thank you for your positive comments. I am so glad to hear that you enjoyed your stay with us! I hope your next stay is just around the corner.

Kind regards,
Dario
Reception Department

Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Hotel znajduje się blisko lotniska w Edynburgu , przystanek Gyle - tu trzeba wysiąść i stąd w ciągu paru minut dotrzemy do hotelu. Po drugiej stronie jest centrum handlowe
Morrison - warto odwiedzić je. Hotel jest dobra bazą wypadową do zwiedzania Edynburga - tramwaj 1,60 funta lub dzienny bilet 4 funty aha gdy jedziemy z lotniska to warto kupić powrotny bilet za 7,50 funta można też kupić na lotnisku dzienny bilet ale za 9 funtów lecz ten powrotny jest lepszy bo w Edynburgu obowiązuje strefa lotniska dla komunikacji tramwajowej i bilet kosztuje tu 5,50 funta. A co do hotelu - to typowy hotel turystyczny trochę ciasne pokoje ale wystarczające , obsługa uprzejma , dobre śniadania. Ceny za pokój - niedrogi hotel ale warto rezerwować pokoje poza dniami weekendowymi bo wtedy jest naprawde tanio.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, melfinek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lili G, General Manager, Ibis Budget Edinburgh ParkOdpowiedź udzielona 11 grudnia 2016

Drogi melfinek
Dziękuję za opinię i naprawdę mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce

Z poważaniem,