Warto pójść!

Warte polecenia miejsce dla dzieci i dorosłych, znajdujące się w centrum Edi. W bardzo ciekawy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 lutego 2018
arturm618
Chorzów, Polska
Bardzo ciekawie! Warto odwiedzić!

Zrecenzowano: 6 stycznia 2016
Olivia P
Edynburg, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 408)

Zrecenzowano: 6 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Tam się można uczyć przez zabawę choć to dość dużo kosztuje! Świetne dla rodziny! Wszystko wydaje się jak prawdziwe! Dobry pomysł na spedzęnie pół dnia w Edynburgu

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2016
Dziękujemy, Olivia P
Zrecenzowano: 11 października 2015

To jedna z ciekawszych atrakcji dla dzieci w Edynburgu. Byłam już tu kilka razy i zawsze wychodziłam zachwycona. Poza atrakcjami stałymi dodawane są co jakiś czas nowe. Sala z wulkanem, lodowcami i dżunglą są fantastyczne.
Mtotoo blog - podróże dla dzieci

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, Mtotoo
Zrecenzowano: 15 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa i edukacyjna podróż w czasie. Ciekawe eksponaty, dużo ciekawych filmów edukacyjnych, edukacja poprzez zabawę dla dużych.
W każdej sali panuje inna atmosfera, klimat i zapachy co sprawia że czujemy się jakbyśmy byli w tych pięknych miejscach.W cenie biletu kino 4D i kolejny film edukacyjny o układzie słonecznym.
Polecam zakup biletów online, jest taniej niż kupno na miejscu.
Wystarczy pokazać potwierdzenie zakupu i bilety do odbioru przy kasie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
Dziękujemy, Kroolcia
Zrecenzowano: 19 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce że względu na ciekawe przedstawienie naszej planety. Od symulacji wybuchu wulkanu po piękny seans który przenosi nas w kosmos ;-)

Dziękujemy, Iwona J
Zrecenzowano: 6 października 2014 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce dla malych i duzych.Nauka przedstawiona w swietny sposob.Interesujace filmy,jeden w 4d drugi 360stopni.Polecam

Dziękujemy, Milka121078