“Nic specjalnego”
The City Restaurant — recenzja

The City Restaurant
Zamów online
Nr 364 wśród 3 022 Restauracje (Edynburg)
Kuchnie: Włoska, Szkocka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Southside i Holyrood
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce, lecz ich 'najlepsza' ryba i najbardziej wypasiony burger były kompletnie przeciętne. Ryba bez smaku, pusta panierka. Burger podobnie. Na plus szybki czas oraz bardzo duże porcje, jednak osoby szukające ciekawszych smaków mogą się srogo zawieść. Smakuje jak typowe barowe jedzenie nad morzem.

Dziękujemy, krzysztofs275

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Trafiliśmy tu przypadkiem po odwiedzinach National Museum of Scotland. Bardzo smacznie! Obsługa miła, a porcje duże. Bardzo dobry haggis z sosem z whisky! Na pewno na niego wrócę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Pyziak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marp9876, Owner, The City RestaurantOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękuję!!

Zrecenzowano 24 kwietnia 2019

Byliśmy tu na hamburgerach z frytkami. Odpowiednio wysmażone duże porcje, z pysznymi frytkami. Ceny umiarkowane. Warto odbić kilkaset metrów od Royal Mile, by tu trafić.
Gdybyś ktoś miał problem z angielskim - po polsku też się porozumie ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomasz H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marp9876, Owner, The City RestaurantOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Thank you for your review.

Zrecenzowano 4 marca 2019

wybraliśmy to miejsce po opiniach- to był dobry wybór! smaczne jedzonko, spore porcje, przesympatyczna obsługa! polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w Edynburgu odwiedziliśmy to miejsce. Jedzie bardzo smaczne, duże porcje. Dodatkowym atutem fakt ze porcie duże ! Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 481arkadiuszs

The City Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Edynburg, Szkocja

Byłeś(-aś) w The City Restaurant? Podziel się wrażeniami!