“Można poczuć się jak w Hiszpanii”
Sol y Sombra Tapas Bar — recenzja

Sol y Sombra Tapas Bar
Nr 3 wśród 424 Restauracje (Dundee)
Kuchnie: Hiszpańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła atmosfera, uprzejmi właściciele. Można poczuć się jak w Hiszpanii. Polecam wszystkim spragnionym hiszpańskiego klimatu i dobrego jedzenia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, duszkaA

Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jest tam bardzo debre jedzienie i miała obdługa. Admosfera przenosi nas do prawdziwej Hiszpani. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano 25 marca 2018

Odkryliśmy wspaniały i smaczny klimat Hiszpanii w Szkocji! Nie spodziewaliśmy się i to było mega miłe zaskoczenie. Kulinarnie bez zarzutu. Pyszne tapasiki za rozsądne pieniądze. Czuć serce kucharza włożone w każdą potrawę. Obsługa bardzo sympatyczna. Wrócimy przy następnej okazji. Dziękujemy!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 31 października 2017 z urządzeń przenośnych

Klimat w restauracji prawdziwie hiszpański, obsługa douczona i naprawdę miła a jedzenie przepyszne. Za każdym razem kiedy tam jestem wychodzę dosłownie pełna, pełna dobrego jedzenia i wrażeń.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Michalina H
Zrecenzowano 14 września 2017

Utrzymuje od roku taki sam, wysoki poziom! Zdecydowanie miejsce godne polecenia, zasłużone 5 stars, polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Patryk D

Sol y Sombra Tapas Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sol y Sombra Tapas Bar? Podziel się wrażeniami!