“Warto było! Kawałek Hiszpanii w Szkocji!”
Sol y Sombra Tapas Bar — recenzja

Sol y Sombra Tapas Bar
Nr 3 wśród 401 Restauracje (Dundee)
Kuchnie: Hiszpańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 marca 2018

Odkryliśmy wspaniały i smaczny klimat Hiszpanii w Szkocji! Nie spodziewaliśmy się i to było mega miłe zaskoczenie. Kulinarnie bez zarzutu. Pyszne tapasiki za rozsądne pieniądze. Czuć serce kucharza włożone w każdą potrawę. Obsługa bardzo sympatyczna. Wrócimy przy następnej okazji. Dziękujemy!

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 31 października 2017 z urządzeń przenośnych

Klimat w restauracji prawdziwie hiszpański, obsługa douczona i naprawdę miła a jedzenie przepyszne. Za każdym razem kiedy tam jestem wychodzę dosłownie pełna, pełna dobrego jedzenia i wrażeń.

Dziękujemy, Michalina H
Zrecenzowano 14 września 2017

Utrzymuje od roku taki sam, wysoki poziom! Zdecydowanie miejsce godne polecenia, zasłużone 5 stars, polecam!

Dziękujemy, Patryk D
Zrecenzowano 14 września 2017

To nie pierwsza moja wizyta w tym miejscu. W czasie ostatniej wizyty miejsce to zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, więc wracając do Dundee postanowiłam znowu zawitać do Sol y Sombra. I nie zawiodłam się! Jakość niezmiennie wysoka! Jedzenie rewelacyjne, a także świetna obsługa. Serdecznie polecam i na pewno jeszcze nie raz tam wrócę!

Dziękujemy, Oliwia_Mm
Zrecenzowano 2 października 2016 z urządzeń przenośnych

Soly Sombra zachwyca pod każdym względem. Perfekcyjnie smaki Hiszpani połączone z urokliwym wystrojem oraz profesjonalną obsługą pozwalają uciec na chwilę z zimnej Szkocji prosto do ciepłego, splątanego w żywych kolorach półwyspu Iberyjskiego.
Smaki praktycznie wszystkich potraw są idealnie zbalansowane a produkty napewno należą do towarów wysoko jakościowych a część z nich z pewnością sprowadzana jest prosto z Hiszpanii dzięki czemu Soly Sombra zapewnia niesamowite doznania i każe do Siebie wracać przy każdej wizycie w Dundee.

Dziękujemy, Patryk D

Sol y Sombra Tapas Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dundee, Szkocja

Byłeś(-aś) w Sol y Sombra Tapas Bar? Podziel się wrażeniami!