“Pysznie!!!”
Cracovianka Restaurant — recenzja

Cracovianka Restaurant
Nr 85 wśród 732 Restauracje (Coventry)

Serdecznie polecam,wspaniałe miejsce do spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Jedzenie przepyszne,spokojnie można najeść się do syta i z satysfakcją

Dziękujemy, 814monikar

Moja ulubiona Polska Restauracja w Coventry, polecam serdecznie! Nasz mały Krakow w Anglii. Dla rodzin z dziećmi jak również na fajny wypad że znajomymi :)

Dziękujemy, Justyna I

Dobre zarelko i obsluga. Polecam wpasc i spróbować kremu z dyni jest bajeczny. Dobry polski klimat Coventry.

Dziękujemy, Altarib

Fantastyczne jedzenie podane w piękny sposób, klimatyczne wnętrze, nastrojowa muzyka, miła obsługa - bardzo polecam!

Dziękujemy, Aleksandra B

Po prostu jak u mamy. Ciasto pycha polecam czekoladowy sernik. Zupa kapuśniak bardzo dobra. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Misiek_olo_

Cracovianka Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Coventry, West Midlands

Byłeś(-aś) w Cracovianka Restaurant? Podziel się wrażeniami!