Coventry

“Awesome”
Cracovianka Restaurant — recenzja

Cracovianka Restaurant
Nr 85 wśród 732 Restauracje (Coventry)

Moja ulubiona Polska Restauracja w Coventry, polecam serdecznie! Nasz mały Krakow w Anglii. Dla rodzin z dziećmi jak również na fajny wypad że znajomymi :)

Dziękujemy, Justyna I

Dobre zarelko i obsluga. Polecam wpasc i spróbować kremu z dyni jest bajeczny. Dobry polski klimat Coventry.

Dziękujemy, Altarib

Fantastyczne jedzenie podane w piękny sposób, klimatyczne wnętrze, nastrojowa muzyka, miła obsługa - bardzo polecam!

Dziękujemy, Aleksandra B

Po prostu jak u mamy. Ciasto pycha polecam czekoladowy sernik. Zupa kapuśniak bardzo dobra. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Misiek_olo_

Great traditional Polish food! Highly recomend! /rewelacja tradycyjne jedzonko! Gorąco polecam! No i wspaniałą obsługa...

Dziękujemy, Tomasz B

Cracovianka Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Coventry, West Midlands

Byłeś(-aś) w Cracovianka Restaurant? Podziel się wrażeniami!