Cheddar

Niedzielny wypad do Cheddar

Zrecenzowano: 18 czerwca 2017
STEFF_Legnica1986
Bilston, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 452)

Zrecenzowano: 5 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Przeurocze miasteczko..pelne turystow. Imponujące jaskinie w środku miasteczka, spacer po klifach to średni stopień trudności. Widoki bezcenne. Muzeum prehistorii skromne ale ciekawe. Atrakcja kosztuje 20f..ale dobrze wydane pieniądze. Polecam wziąść dobre buty..i trochę kondycji z sobą ;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
2  Dziękujemy, eewula
Zrecenzowano: 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy niebawem po otwarciu wejść. By uniknąć stania w kolejkach warto posiadać wydrukowane bilety. Parkingi płatne około 5£ za cały dzień. Miasteczko ma swój urok. Jest wiele sklepów z pamiątkami ,pubów ,restauracji itp. Można kupic lokalne wyroby serów cheddar. Bilety głownie sprawdzano przy wejściach do jaskiń. Pierwsza jaskinia nie spełniła oczekiwań i była dość niewielka. Druga miała byc mniejsza ale opowieści o jaskiniowcach wyświetlane przez audiowizualne projekcje na ścianach jaskini i efekty specjalne zapewniły sporo wrażeń. Muzeum prehistorii bardzo niewielkie z kilkoma fragmentami malowideł jakie znaleziono w jaskiniach. Drabina Jacoba to wędrówka po schodach na wierze widokową z ktorej widać okolice. Sporo stopni umożliwi także dostęp do ścieżki po górnej strefie nad miasteczkiem. Warto zadbać o dobre obuwie. Miejscami spore i śliskie kamienie na drodze. Widoki z góry warte wędrówki .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, STEFF_Legnica1986
Zrecenzowano: 2 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, warte zobaczenia. Polecam zobaczyć jaskinie, ale także spacer po miasteczku i tour autobusem. Przewodnik w autobusie kompetentny, opowiada ciekawostki związane z miejscowością.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
2  Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016

Wspaniale jaskinie warte obejrzenia. Jak dla mnie to cud natury , stalagnity i stalaktyty. Cos pięknego. Polecam warto zobaczyć. Muzeum prehistorii bardzo skromne . Gory i wawoz robia wrazenie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, IzabelaM137
Zrecenzowano: 13 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Wracając z Brecon Beacons zajechaliśmy i naprawdę polecam . Magiczne miejsce wioska i wąwóz przez który się przejeżdża robi wrażenie, za każdym zakrętem się robi WOW.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
Dziękujemy, sherman z