“Pyszne jedzenie”
Polish Kitchen Oxford — recenzja

Polish Kitchen Oxford
Zamów online
Nr 20 wśród 789 Restauracje (Oxford)
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne
Jak w Polsce
Polecam każdemu.
Zamówienie przyszło szybko i bez problemu. Kompot bije wszystkie napoje na głowę :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, janekwrc

Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji mozna najesc sie do syta. Porcje są idealne. Jedzenie jest dobrze przyprawione, smaczne jak w domu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iwona W
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Porcje ogromne i bardzo dobrze przyprawione. Polecam w 10000% napewno przyjadę ponownie. Size of the dishes was enormous. I recommend it for 10000%.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Mateusz A
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mila obsługa i pyszne jedzenie , bardzo polecam .
Jedzenie jak w domu u mamy .
Dziękujemy bardzo

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, arturw79
Zrecenzowano 26 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy sie dzisiaj w 9 osób, kazdy zamowil cos innego i wszyscy byli zachwyceni, jedzenie niebo w gębie! Przemila obsluga. Jechaliśmy prawie godzinę do tej restauracji ale warto było i napewno nie raz ją jeszcze odwiedzimy!

Termin wizyty: marzec 2017
3  Dziękujemy, Uga U

Polish Kitchen Oxford — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oxford, Oxfordshire

Byłeś(-aś) w Polish Kitchen Oxford? Podziel się wrażeniami!