“Historyczne mury Yorku”
Mury Miasta York — recenzja

Mury Miasta York
Zrecenzowano 2 września 2017

Bardzo ciekawe miejsce historyczne zwiedzane z przewodnikiem, który opowiadał bardzo pięknie o historii Yorku

Dziękujemy, ewusia401
Filtrowanie

Zrecenzowano 7 czerwca 2017

Warto zabrać swoją drugą połówkę i udać się w romantyczny spacer murami miasta podziwiając z tej perspektywy miasto York. Polecam!

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 10 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Mury powstały w 13 i 16 wieku i otaczają miasto od północy. Bardzo dobre miejsce na spacer wokół miasta z łykiem historii starożytnej za czasów Wikingów i Rzymian. Płatne od maja.

Dziękujemy, agnesthc
Zrecenzowano 4 marca 2016

Zdecydowanie polecam wejście na mury. Miejsce dla miłośników historii i spacerowiczów. Niestety nie miałem wystarczająco dużo czasu - warto go sobie zaplanować.

Dziękujemy, Centrosom
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 8 czerwca 2015

Warto przespacerować się murami miasta York i poznać je z tej perspektywy. Zobaczyć można naprawdę ciekawe rzeczy, nie tylko natury historycznej, ale także i obyczajowej. Dzięki takiej przechadzce łatwo też potem zorientować się w topografii miasta.

Dziękujemy, Małgorzata S

Mury Miasta York — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

York, North Yorkshire
York, North Yorkshire

Byłeś(-aś) w Mury Miasta York? Podziel się wrażeniami!